خانه / زناشویی / خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

در این مطلب در مورد خونریزی و پارگی پرده بکارت و خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی توضیح داده میشود

خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

 

فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری، ژیمناستیک و  حرکات رقص، به خصوص  از طریق کشش تامپون میتواند باعث پارگی پرده بکارت شود.البته، پرده بکارت همچنین می تواند بدون هیچ دلیل قطعی حتی قبل از مقاربت هم پاره شود .

 

خونریزی پرده بکارت حین مقاربت جنسی

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشددر اولین بار رابطه جنسی، آن موظف است در طول نفوذ به پاره. این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم  وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد. باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود. خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی ست .خونریزی ناشی از STI،  ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.

خونریزی در حین نزدیکی جنسب می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد.  خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد. همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود  خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرهستید، ممکن است خونریزی ببینید.خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد. بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.

 

خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی  در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی  از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما  رخ دهد وجود ندارد.

معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.
در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال  خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی  را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید.

 

چه مدت خونریزی پاره شدن پرده بکارت طول میکشد؟

پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید  هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.

 

بهترین نکات درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت یا پرده مهبل پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم  آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست  کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید.تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه،شده سریعا  باپزشکتان مشورت کنید.

با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش،می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.

 

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد.این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد. در طی اولین مقاربت دخول، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود. مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.

نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.اگر در اولین مقاربت  ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی  فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.

 

داروهای خانگی برای خونریزی پرده بکارت

هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد.با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های  تجاری دراولین بار مقاربت است.و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.

 

انواع و تصویر پرده بکارت

خونریزی و پارگی پرده بکارت

انواع و تصویر پرده بکارت

 

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

 

پرده بکارت حلقوی و ارتجاعی

 

حلقوی:

پرده بکارت حلقوی

در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی:

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای:

پرده بکارت دو سوراخی یا تیغه ای

پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ):

پرده بکارت غربالی (سوراخ سوراخ)

این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود:

پرده بکارت مسدود

این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.
بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت روی تصویر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب پرده بکارت

loading...

345 نظر

 1. سلام
  من زمانی ک اول راهنمایی بودم بدون اطلاع از وجود بکارت یا همچین چیزی انگشت اشارمو وارد واژنم‌کردم.ولی تا جایی ک‌یادم‌میاد هیچ دردو خونریزی نداشتم.الان هرموقع ک اسم ازدواج‌میاد یاد اونموقع میفتم و میترسم.میشع راهنماییم کنید لطفاااا.خواهش میکنم جوابمو بدید امکان پارگی وجود داره؟

 2. سلام مالش شدید نزدیک پرده بکارت داشتم مقداری خون دیدم البته فک کنم اون موقع پریود بودم درست یادم نیس اصلا چیزی هم داخل واژن نکردم ولی خودمو به طرف داخل فشار دادم.امکان پارگی وجود داره؟دسترسی ب پزشک ندارم خیلب نگرانم

 3. ببخشيد من حس ميكنم ادرارم از سوراخ پرده بكارتم مياد!آيا همچين امكاني هست؟
  و پرده در حالت عادي مشخصه؟يعني خود آدم ميتونه ببينه؟

 4. سلام ببخشيد من چند روز قبل به پارك ابي رفتم و وقتي از يكي از سرسره ها اومدم پايين اب با شدت به واژنم فشار اورد و درد گرفت اما بعدش هيچ دردر و سوزشي نداشتم فقط وسط پاهام حالت بردگي پيدا كرد كه خوب شدن ايا احتمال داره پرده بكارتم پاره شده باشه؟(هيچ لكه ي خوني هم نديدم)

 5. سلام توسایت نوشته بود اگه واژن شکل ۷باشه پارگی باآلته درصورتی که من رابطه جنسی نداشتم چیزیزیم داخلش نشده واژن من شبیه شکل ۷هست

 6. سلام ببخشید منم مشکل سمیرا جونو دارچیکار کنم خیلی استرس دارم

  • سلام عزیزم من به خاطر استرسی که داشتم به دکتر مراجعه کردم گفت سالمی مشکل نداری پیشنهاد میکنم شما هم به یک پزشک مراجعه کن تا خیالتون راحت بشه

 7. سلام درکناره های واژنم یه مواد سفیدرنگ وجودداره میشه بگید اونا چی هستن.لطفا جوابم رو بدید خیلی مهمه واسم.

  • سلام احتمالا عفونت هست ! مراجعه کنید به پزشک!!! در مورد سوال دوم پاسختون خیر میشه! شما هم عادتتون رو ترک کنید تا واستون مشکل نشده! در مورد حذف سوالتون عرض کنم اینجا سایت پورن نیست در سبک نگارشتون دقت کنید

 8. من چنروز پیش خودارضایی داشتم و بعد چنساعت دوسه قطره خون دیدم . علتش چی میتونه باشه?

 9. من چنروز پیش خودارضایی داشتم و بعد از چنساعت چند قطره خون دیدم ایا ممکنه پردم ازبین رفته باشه?

 10. با سلام من رابطه ای از پشت داشتم ممکنه که در هنگام رابطه بدون اینکه خودم بفهمم وارد جلو شده و باعث پاره شدن پرده بکارت بشه در صورتی که هیچ خونی رو متوجه نشم یا علائم پاره شدن پرده بکارت چیه؟

 11. سلام من یه رابطه ای از پشت داشتم آیا میشه بدون اینکه خوده من بفهمم داخل پرده شده باشه و بدون خونریزی پردم پاره شده باشه یا اینکه نشانه ای هست که بفهمم پردم پاره شده یا نه لطفا جواب بدین

 12. کلا اگه صاف باشه هیچی نبود چی با هیچکس رابطه نداشت بعد چی

 13. سلام
  من روز 5 ام پریودم بود که ناخواسته یک فیلم تحریک آمیز دیدم که باعث شد خود ارضایی کنم گرچه اوخر دوران پریودم بود در آن لحظه خونی را ندیدم اما روز بعد خونریزی داشتم و تا کنون هم چیزی داخل نکردم
  خواهش می کنم … پرده ام سالمه ؟!

 14. سلام خواهش می کنم ادمین عزیز
  به سوال من هم پاسخ دهید

 15. سلام من دو سال هست كه نامزدم الان بعده دوسال كارمون به طلاق داره مي كشه من به همسرم تمكين فرستادم چون نمي خوام طلاق بدم تو اين دوسال هم كلي دخول و سكس كامل داشتيم الان ايشون البته قبل از دادگاه اضهار به سلامتي مي كنن و بدون ترس ادعا مي كنن كه سالم هستن ايا با وجود دخول به دفعات مكرر امكانش هيت هنوز سالم باشه من هم البته در رابطه هامون متوجه خون نشدم

  • با سلام

   شما باید این مشکل رو از طرق دیگر پیگیری کنید! اما بدونید حتی اگه در این دو سال بکارت همسرتون دچار پارگی نشده باشه!با توجه به اینکه دخول متعدد داشتید به راحتی توسط پزشک قانونی قابل تشخیصه

 16. با سلام من هفت سال ازدواج کردم یه بچه پنج ساله دارم میخوام واژنمو بدوزم چون زایمان طبیعی داشتم اما جایی سراغ ندارم که واقعا با قیمت مناسب و یه کار خوب برام انجام بدن. راهنماییم کنین لطفا

 17. سلام من چندین بار خودارضایی با مالش قسمت بالایی آلت تناسلی داشتم یعنی کلیتوریس اما دخول نداشتم به مدت طولانی اینکارو کردم ایا به بکارتم آسیبی وارد شده؟؟ ممنون میشم جواب بدید

 18. سلام ببخشید من با همسرم سکس داشتم بدون این که دردی احساس کنم اما پردم پاره شده بود الان دوازده روز می گذره اما هنوز خونریزی دارم اون هم خیلی شدید البته بگم وقتی متوجه شدم پردم پاره شده چند ساعت چند ساعت بعدش قرص اورژانسی خوردم خواهش می کنم جوابم رو بدین خیلی نگرانم

 19. باسلام .من حدود یک سال پیش تازه نامزدی کرده بودم ونامزدم ازم رابطه خواست باوجودترسم اجازه اینکارو رو کامل بهش ندادم مطمینم که حتی به اندازه یک بند انگشت هم دخول صورت نگرفت ولی بلافاصله دچارخونریزی شدم یعنی باوجود اینکه اصلا دخول صورت نگرفت امکان پارگی پرده وجود داره ؟

 20. دیگه کی توجه به پرده میکنه

 21. با سلام میخواستم ببینم اگر فاصله بین باسن و کص که هنوز تاحالا پریود نشده در اثر ضربه زخم بشه و خون بیاد پرده پاره شده ؟

 22. سلام اگر فاصله بین سوراخ باسن و قسمتی که پرده وجود داره قبل از پریودی در اثر ضربه فقط اون فاصله اثر ضربه خون بیاید پرده سالم است یا ن ؟

 23. تو رو خدا زودتر جواب بدید مردم از نگرانی

 24. خب دختر خوب بهتره نجابت شرافت پاکی و شخصیت خودت رو باچند لحظه بی بندو باری و هواهای نفسانی و هوسهای شیطانی از بین نبری تا در آینده نزدیک زندگی خوب و سالمی بدور از هرگونه ناملایمات و بی بندو باری خود و همسر آیندتون داشته باشین چون بیشتر این ازدواجهای نافرجام و جداییهای تلخ از این نفسهای شیطانی بوجود میاد و اگه میخای خوشبخت بشی و زندگی خوب و خوشی داشته باشی سطح توقعات بی مورردت رو بیار پایین آدم قانعی باش و شکر گزار خداوند مهربان بخاطر نعمتهایی که بهت داده باش و اصلا بخاطر چیزهایی که دور از دسترسته غم و غصه و حسرت نخور و زندگی رو بکام خود و همسرت زهر نکن و بدون اینو به عنوان یه برادر و طرز فکر جنس مذکر گفتم تا به امید خدا زندگیه خوبی داشته باشی. یاحق

 25. سلام من ۱۷سالمه اصلا رابطه جنسی نداشتم تا حالا من چون استرس مطب رفتنو داشتم دوستام پیشنهاد کردن ک خودت میدونی معاینه کنی من انگشتمو کردم تو ولی هیچی حس نکردم لطفا راهنمایی کنین

 26. سلام
  من روز 5 ام پریودم بود که نا خواسته یک فیلم تحریک کننده دیدم و باعث شد خود ارضایی کنم و روز بعد خونریزی داشتم قطره قطره ازم خون می آومد تو رو خدا بگید که پرده ام سالمه
  دارم سکته می کنم

  • چرا اخه!!!!!!!!!!!!؟خب فیلم پرنو دیدن این چیزا هم داره

  • خوب گفتم که نا خواسته
   اگه من می دونستم که سریال بازی تاج و تخت یه همچین فیلم مزخرفیه هرگز نگاه نمی کردم
   چون تبلیغش زیاد دیدم خواستم ببینم چه فیلمیه

  • شما چیزی نگفتی فقط به صورت کلی توضیح دادین! ببنید قاعدتا بکارت وقتی اسیب ببینه دچار خون ریزی میشه! نه بعد 24 ساعت! که احتمالش بسیار کمه! شما هم معاینه بشید تا مشکلتون برطرف بشه

  • متشکرم ادمین عزیز
   ولی کاملا متوجه منظورتون نشدم
   الان هم که چند روز میگذره شکمم در ناحیه رحم کمی درد میکنه خواهش میکنم می تونید علتش رو بگید
   ببخشید که زیاد سوال می پرسم چون در کشوری هستم که زبانشون رو نمی فهمم و نمی تونم مشکلم را بیان کنم

  • و روزی که خونریزی داشتم شکمم خیلی درد می کرد نمی دونم از استرس بود یا پریود ولی روز بعدش هم خیلی درد داشتم
   میشه علتش رو بگید

  • و خواهش میکنم بگید که علت خونریزی چی بود با این که اواخر دوران پریودم بود

  • و این که پرده ام سالمه ؟!
   تا کنون هم چیزی داخل واژنم نکردم

  • من که صریح و واضح عرض کردم خودارضایی باعث پارگی بکارت نمیشه و سرمنشاء میتونه به عادت ماهیانه برگرده! جای نگرانی هم نیست شما میتونید به پزشک مراجعه کنید

  • بله سالم هستی

 27. سلام،پرده من زمان نزدیکی نه حس میشه و نه تابحال خونریزی زمان نزدیکی دیده ام.دلیلش چی میتونه باشه؟

 28. باسلام ببخشید من هفته پیش حین شستشوی واژن احساس کردم انگشتم داخل شد بعد متوجه خونی به اندازه ۳ یا ۴ قطره شدم یک مقدار هم سوزش داشتم من واقعا استرس دارم اصلا تا الان نمیدونستم که بکارت در قسمت خارجی واژن قرار داره به خاطر همین بدون دقت خودمو میشستم درحال حاضر امکان مراجعه به پزشک ندارم میشه لطفا کمکم کنید؟ ایا پرده من دچار آسیب یا پارگی شده؟ ممنون میشم جواب بدید

 29. سلام اون قسمتی که پرده من قرار داره یه قسمتی هست گوشتی به سورت لوزی یا دایره کشیده وپايينش سوراخه بزرگه دردم احتمال داره پاره باشه

 30. سلام خود ارضايي در ناحیه ای که پرده قرار داره و با مالش محکم آسیبی میزنه در روی پرده کشیدن

 31. سلام میشه به سوال منم جواب بدید🙏

 32. ببخشيد من اولين رابطم سوزش داشتم و خونريزي در حد يه قطره بوده و نه من نه همسرم چيزي از پارگي احساس نكرديم در صورتي ك قبلا دكتر رفته بودم و ميدونستم پردم جلوئه اما رابطه ي بعدي خونريزي شديد داشتم ميشه دليلشو بگين

 33. با سلام چند بار نزدیکی داشتم ولی اصلا اثری از خون دیده نشد البته با درد شدید نگرانم میشه کمک کنین ممنون میشم

 34. با سلام چند بار نزدیکی داشتم ولی اصلا اثری از خون دیده نشد البته با درد شدید نگرانم میشه کمک کنین

 35. سوالم درباره دختران مجرد است.باتشکر

 36. چرا واژن بعضی اوقات نبضش میزنه ؟ایا ربطی به پارگی پرده داره؟

 37. سلام احساس نبض در واژن دهتران چیه؟ایا به پرده بکارت ربط دارد؟

 38. سلام روز بخير ميتوانم خصوصي باهاتون صحبت كنم ؟؟؟

 39. با سلام خودارضایی باعث پاره شدن پرده میشه؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.