خانه / زناشویی / خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

در این مطلب در مورد خونریزی و پارگی پرده بکارت و خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی توضیح داده میشود

خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

 

فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری، ژیمناستیک و  حرکات رقص، به خصوص  از طریق کشش تامپون میتواند باعث پارگی پرده بکارت شود.البته، پرده بکارت همچنین می تواند بدون هیچ دلیل قطعی حتی قبل از مقاربت هم پاره شود .

 

خونریزی پرده بکارت حین مقاربت جنسی

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشددر اولین بار رابطه جنسی، آن موظف است در طول نفوذ به پاره. این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم  وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد. باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود. خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی ست .خونریزی ناشی از STI،  ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.

خونریزی در حین نزدیکی جنسب می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد.  خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد. همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود  خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرهستید، ممکن است خونریزی ببینید.خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد. بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.

 

خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی  در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی  از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما  رخ دهد وجود ندارد.

معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.
در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال  خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی  را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید.

 

چه مدت خونریزی پاره شدن پرده بکارت طول میکشد؟

پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید  هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.

 

بهترین نکات درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت یا پرده مهبل پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم  آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست  کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید.تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه،شده سریعا  باپزشکتان مشورت کنید.

با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش،می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.

 

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد.این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد. در طی اولین مقاربت دخول، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود. مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.

نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.اگر در اولین مقاربت  ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی  فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.

 

داروهای خانگی برای خونریزی پرده بکارت

هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد.با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های  تجاری دراولین بار مقاربت است.و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.

 

انواع و تصویر پرده بکارت

خونریزی و پارگی پرده بکارت

انواع و تصویر پرده بکارت

 

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

 

پرده بکارت حلقوی و ارتجاعی

 

حلقوی:

پرده بکارت حلقوی

در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی:

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای:

پرده بکارت دو سوراخی یا تیغه ای

پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ):

پرده بکارت غربالی (سوراخ سوراخ)

این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود:

پرده بکارت مسدود

این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.
بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت روی تصویر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب پرده بکارت

loading...

353 نظر

 1. ایا امکانش هست پر ه پاره بشه ولی نه خون بیاد و نه درد داشته باشه.؟؟؟؟؟

 2. سلام‌ یک دختر خوب پیدا نمیشه که تا‌حالا با کسی نبوده باشه ؟
  …… ای دی تلگراممه پی ام بده بزای ازدواج

 3. سلام
  من با نامزدم سكس داشتم ديروز آلتشو داخل كرد خيلي درد و شورش داشت اما خون نيومد ميشه بگين پردم پاره شده يا خير

 4. در ضمن اون موقع خودارضاييو با مالش انگشت ميكردم و تا حالا چيزيو وارد واژنم نكردم و چون نظرات بيشتر دوستانو خوندمو براي من شبيه هيچ كدوم از عكسا و نظرات نيس كمي نگرانم

  • با سلام

   طبیعی هست ! وقتی بکارت شما شبیه تصاویر نیست دلیلی بر پارگی و نداشتن پرده نیست ! این تصاویر بکارت عمومیت بیشتری دارند !

 5. باسلام و خسته نباشيد
  من ١٩سالمه و تو سن كمترم چندين بار خودارضايي كردم و اون موقع اطلاعي از پرده نداشتم.بعد ك فهميدم با اينه از سر كنجكاوي مشاهده كردم ك ي تيكه گوشت ب پهناعه واژنم تو وروديش قرار گرفته و تيكه تيكس،و هيچ سوراخي روش نيس،ي جا خونده بودم ك اگ اون سوراخ مشاهده نشد خيلي خيلي كم زور بدين اينكارو كردم و تو تا تيك گوشت از هم باز شدن و مايعي ازش خارج شد كلا اون گوشتي ك ورودي واژنم هس تيكه تيكه بهم منظم چسبيده نگرانم اگه لطف كنين جوابمو بدين ممنون ميشم!

 6. سلام خسته نباشين.
  من ١٩سالمه و تو سن كمترم چندين بار خودارضايي كردم ولي درمورد پرده اطلاعي نداشتم،بعدا ك فهميدم با اينه مشاهده كردم ك ي تيك گوشت باريك ب پهنا واژنم تو وروديش قرار داره در حالت معمولي هيچ سوراخي مشاهده نميشه ولي ي جا خونده بودم ك اگ يكم خيلي كم فشار بياري اون سوراخ معلوم ميشه منم اينكارو كردم و دو تيك گوشت از هم باز ميشن و مايعي خارج ميشه و وقتي ك باز فشار نميارم كاملا بسته ميشه
  ميشه گف ك پرده ندارم؟

 7. سلام خسته نباشين
  من تو سن كم خيلي خودارضايي ميكردمو نميدونستم ك اصلا پرده اي وجود داره و …بعد ك فهميدم ي چن بار جلو اينه مشاهده كردم ك ي گوشت باريك ب پهنا واژنم تو وروديش هس ي جا خونده بودم ك با يكم زور دادن معلوم ميشه چون در حالت معمولي هيچ سوراخي وجود نداره يكم ك فشار اوردم ازوسط ي سوراخ مانند باز شد و مايعي خارج شد ي سوراخ كاملا گردم نع ولي با فشار دوتيكه گوشت خيلي كم از هم باز ميشن و مايعي خارج ميشه
  نگرانم…ميشه گف ك پرده ندارم؟

 8. سلام من 17 سالمه نه خود ارضایی میکنم نه چیزه دیگه خواستم فقط مشکلم اینه که بادیدن کوچک ترین صحنه مثل بغل بغل کردن یه طوری میشم و مقدار زیادی ماده سفید که فکر کنم اسمش منی هست خارج میشه یه بار همینطوری شد موقع فیلم کره ای دیدن در ناحیه ی تناسلی ام درد و سوزش احساس کردم امکان داره پرده آسیب دیده باشه هیچیم داخلش نکردم.
  تو رو خدا جواب بدید آش نخورده دهن سوخته نشههه

 9. سلام وقت بخیر ،من از روی نادونی چندی پیش با نامزدم رابطه داشتم ، اما آلتشو وارد نکرد فقط یکی دو قطره خون اومد ؛بعد آزمایش پرده بکارت دادم توی سه جای مختلف گفتن که پرده م سالمه.
  بعد از اون باز رتبطه داشتم ولی این دفعه وارد شد ،هیچ درد و خونی هم نداشت.

  الان یعنی پرده من حلقوی هست یا کلا از بین رفته؟؟؟

  • با سلام

   شما سه بار معاینه شدین و نوع بکارتتون مشخص نشده ؟ بله این احتمال هست که نوع بکارت حلقوی باشه که مجدد باید معاینه بشید

  • سلام من امروز با نامزدم سكس داشتم آلتشو داخل كرد خيلي زياد نه
   دردش زياد بود ولي خونريزي نداشتم ميسوزه الان هم ميخواستم ببينمم بكارتم پاره شده يا خير

  • با سلام

   بله بکارت شما اسیب دیده ، معاینه بشید برای تشخیص دقیق تر

 10. سلام.من چند باری انگشتمو داخل واژنم کردم وفشار کمی ب سمت پایین دادم اون لحظهه نه خنی اومد و ن درد و سوزشی داشتم اگه نوع پردم حلقوی باشه ایا امکان پاره شدن هست؟؟؟
  خواهشا ب سوالاتم پاسخ بدید من نمیتونم ب پزشک مراجعه کنم

 11. سلام .من چندباری ازسر نادان یکی از انگشتانم را به داخل واژنم کردم اون لحظخ ن دردی احساس کردم و نه خونی اومدمیخواستم بدونم اگه نوع پرده از نوع حلقوی باشه امکان پاره شدن داره؟؟؟؟

 12. سلام من با دوست دخترم رابطه داشتم بعد موقعی که باهم سکس داشتیم تنگ بود اما خونریزی نداشت خواستم بپرسم ایا برای این شخص مکلی هم پیش میاد

  • با سلام

   مثلا چه مشکلی؟این که دوست دخترتون رو نامشروع باهاش رابطه برقرار میکنید مشکل نیست

 13. سلام من امروز روز آخر قاعدگیم بود و به اسرار نامزدم باهاش رابطه داشتم! نامزدم سر آلتشو کمی داخل واژن فشار داد کمی درد داشت ولی خون نیامد! یک ربع از رابطه درد شدیدی در ناحیه واژن احساس کردم و خون هم آمد! احتمال پارگی بکارت هست؟؟ خواهشا جواب بدید! نگرانم

 14. با سلام آیا میتوان با مراجعه به متخصص نظر داد بکارت در چه زمانی برداشته شده. باتشکر

 15. با سلام
  من خرداد 93 پردمو دوختم چون قبلا عقد بودم الان نامزدم همش گیر میده مگه میشه کسی که عقد باشه رابطه نداشته باشه از ازدواج خیلی میترسم عید 97 هم قراره ازدواج کنیم بنظرتون من چکار کنم که نفهمه تا عید دیگه میشه 4 سال که پردمو دوختم بنظرتون بعد این همه مدت خون میاد لطفا راهنماییم کنین باید چه خاکی تو سرم بریزم بعضی وقتا برای حفظ آبروی خانوادم میزنه به سرم خودکشی کنم نامزدم خیلی تهدیدم میکنه.

 16. با سلام.قبل از مطرح کردن سوالم معذرت می خوام.من یک سال پیش از روی کلافگی و عصبانیت ماژیک وایت برد دم دستم را برداشتم و وارد واژن کردم (اولین وآخرین بارم بود)و آن را تا حدود کمتر از نصف داخل و خارج می کردم البته ارضا نشدم و دنبال ارضا شدن نبودم و فقط مقدار زیادی منی از من خارج شد(من نمی دانستم پرده ی بکارت کجا قرار دارد ولی فکر می کردم خیلی چیز دور از دسترسی هست)درد وسوزش و خونریزی نداشتم اما بعد از چند ساعت دچار دل پیچه و بعد هم به مدت چهار یا پنج روز خونریزی شدم دقیقا مثل پریود البته باید بگویم پریودم نامنظم معمولا بدون درد و خیلی کم (مثلا سالانه سه چهار بار)اتفاق می افتد,آیا امکانش هست به این پرده آسیبی وارد شده باشد؟راستراستی اگر دختری حتی تا سن 22سالگی میل جنسی و شهوت خیلی کمی داشته باشد و از لحاظ ظاهری 5.6سال از سنش کوچکتر به نظر برسد آیا مشکل دارد؟

  • با سلام

   ادم وقتی کلافس سرشو میکوبه به دیوار نه اینکه چیزی داخل واژن بکنه!داخل کردن هر شی باعث اسیب دیدگی بکارت میشه که با توضیحات شما بکارتتون اسیب دیده!
   سرد مزاجی شما به خودی خود مشکل نیست اما اگه همسرتون میل جنسی بالایی داشته باشه ! اینجاس که شما اذیت خواهید شد
   قاعدتا بی بی فیس بودن نه تنها عیب نیست بلکه حُسن محسوب میشه 😐

 17. با سلام
  سکس از مقعد داشتم الت دوس پسرم در در رفت و. اشتباها رفت جلو خونریزی پرنگ و سوزش زیاد. دارم خونریزیمم بند نمیاد-۴-۵ساعته میخواستم ببینم احتمال مرگ ک. نیست؟!
  جرات دکتر رفتنم ندارم تورو خدا جواب بدین

 18. سلام بخشید من چندسال پیش وقتی تحریک میشدم وازنمو سفت فشار میدادم ک1قطره خون دیدم امکان هست بکارتم پاره شده باشه؟

  • با سلام

   قاعدتا فشار واژن باعث پارگی بکارت نمیشه اما در بعضی موارد احتمال پارگی هست! این قطره خون هم دلیلی بر پارگی نیست دلایل دیگری هم میتونه داشته باشه علی ایحال شما معاینه بشید برای اطمینان

 19. سلام من ی مدت در سن پایین خودارضایی میکردم .
  ب نظر شما پارگی وجود داره ؟
  و خودارضایی معلوم میشه؟
  ‌چجوری میشه اثرشو از بین برد ؟
  و همیشه پاره شدن پرده با خونریزی همراهه؟
  و میشه خودم نوع پردمو تشخیص بدم ؟

 20. سلام من یه سوال دارم جواب بدید من قبلا تا نزدیک دوبند انگشت رو ب راحتی و بدون سختی وارد واژنم میکردم بدون خونریزی و چیزی .حتی موقع مریضیم وحالا این کارو ترک کردم از موقعی ک فهمیدم پرده در این قسمته .خیلی دلم میخواد ازدواج کنم اما میترسم .دیدن هم دیدم یه سوراخ ته واژن مث ی دایره کوچک اما لبهاش چین داره وبا جمع کردن کوچیک و ریز و با فشار بزرگ میشه خواهشا جواب بدید خیلی برام مهمه اخه من با این ذهن مشغولی نمیتونم ازدواج کنم خواهشا جواب بدین

  • با سلام

   هر شی که وارد واژن بشه میتونه باعث پارگی و اسیب دیدگی بکارت بشه که با وارد کردن انگشت بسته به نوع بکارت این اسیب دیدگی متفاوته !! برای اطمینان خاطر معاینه بشید

 21. من بادوست پسرم رابط سکس داشتم یعنی فقط ازپشت هیچ هم ازجلونرفت ولی من بعداز چندساعت خون دیدم ولی خیلی کم رنگ بود خیلی میترسم لطفا زود جواب بدین لطفا??

 22. سلام دکتر من 17 سالمه با فشار اب خود ارضایی میکردم احتمال پارگی وجود داره؟

 23. سلام ببخشید من بادوست پسرم رابطه داشتم بعد پریود بودم روز ششم پریودیم بود رابطمون ازپشت بود در میرفت بعد میخواستم ببینم پرده بکارتم پاره شده یانه توروخدا جوابمو بدین یک سریم. جلو مالش میداد میخو اسم ببینم امکان پاره شدن پردم هست

 24. سلام خانم دکتر من ۶ ماهه ک نامزدم پیش پزشک رفتم گواهی ام دارم ک گفتن پردم حلقویه یه روز ک داشتیم از مقعد سک میکردیم الت همسرم سر خورد و لبه ی واژنمو زخم کرد وقتی دستمو زدم خون خیلی خیلی کمرنگی دیدم و الت همسرمم خونی نشد وفقط سر الت وارد شد امکان داره بکارتم پاره شده باشه دردیام از تو احساس نکردم فقط لبه واژنم میسوخت ممنون اگ زود جواب بدید

 25. از بدن من یک نوع موادی به شکل خلم یعنی چسپندوک است لطفا پاسخ دهید چه مشکل است

 26. سلام جواب منو بدید دیگ وایییی دلم داره جوش میزنه

 27. سلام ادمین ببخشید با من بودید گفتین پردتون پاره نشده یا احتمالش کمه؟؟؟ تورو خدا جوابمو بده.اگه با من بودی مرســـــی ممنونم ازت انشالله هرچی از خدا میخوایو بهت بده.یعنی خدایی نکرده اگه کمی پاره شده زبونم لال.خخخ.شب زفاف معلومه؟؟؟خونریزی دارم؟؟یعنی مشکلی ندارم؟؟خیالم راحت باشه؟؟؟ممنونت میشم اگه جوابمو بدی.دارم از استرس و ترس میمیرم

 28. سلام ادمین تو با من بودی گفتی پردت پاره نشده یا احتمالش کمه؟؟مرســـی ممنونم ازت انشالله هرچی از خدا میخوایو بهت بده خیالمو راحت کردی.یعنی اگه کمی پاره شده باشه خدایی نکرده زبونم لال خخخ.معلومه؟؟یعنی شب عروسی مشکلی ندارم؟؟خیالم راحت باشه که دیگه پردم سالمه؟؟؟ممنونت میشم اگه جواب بدی.

 29. من با دختری که دوستش دارم میخواهم عروسی کنم نزدیکی کردم که به اسانی دخول صورت گرفت که حتی دو انگشت ام وارد کردم مانع پیش نیامد لطفاً جواب بدهید میگد که من قبلاً با کسی نزدیکی نداشته ام لطفاً جواب بدهید.

  • واقعا که

  • سلام دوست عزیزم. طبق تجربه ای ک دارم اگه دخول به اسونی صورت گرفته و هیچ احساس تنگ بودن واژن طرفت را احساس نکردی مطمئن باش که نزدیکی داشته قبلا موفق باشید

 30. سلام من ۱۷سالمهـ حدودا سه سال پیش یه شب نزدیکای واژنم احساس خارش کردم دقیق یادم نمیاد کجاش بود بعد خاروندمش چند دقیقه بعد که رفتم دستشویی همراه با ادرامـ خون اومد در ضمن اون موقع هنوز پریود نشده بودم میخواستم ببینم ممکنه مشکلی واسه پردم پیش اومده باشه؟؟؟؟؟؟؟

 31. سلام خانم دکتر ممنون از پاسختون
  خواهش میکنم نظرات بی اساس رو تایید نکنید من از شما که متخصص هستید پرسیدم چرا یک نفر که چیزی نمیدونه با قاطعیت به من جواب میده که پردم پاره شده؟
  ز وقتی پاسختون و کامنت اون شخص رو دیدم همشش دارم میلرزم کااش اون ززمان میفهمیدم که باایندم چیار میکنم
  دکتر متوجه نشدم منظورتون از بسیار کم چیه پارگی بسیار کم یا احتمال پارگی بسیار کم؟
  من متاسفانه امکان مراجعه به ماما ندارم ولی نمیخوام تا زمانی که میرم پیش ماما زندگیم با ترس و اضطراب بگذره
  خواهش میکنم به این چند تا سوال من جواب بدین
  1-چند دوصد احتمال داره پرده من پاره شده باشه؟فکر میکنید در شب زفاف من حونریزی داشته باشم؟
  البته من نوع پرده امو نمیدونم شما فکر کنید که حلقوی نباشه!
  2-اگر خدای نکرده پرده من پاره شده باشه اگر همسر ایندم از من گواهی سلامت بخواد مینویسه این به دلیل رابطه داشتنه؟در صورتی که هرگز چنین نبوده
  3-ایا ممکنه در حالت کلی وقتی خودمون به نوار فشار میاریم یعنی پاهامونو بهم فشار میدیم یا حتی وقتی که روی صندلی سفت نشستیم و به نوار فشار میاد نوار وارد واژن بشه و پرده رو پاره کنه؟اصلا ممکنه؟
  4-من خیلی وقت پیش این کارو میکردم و واقعا نمیدونستم این چه گناه کبیره ایه و دارم با آیندم بازی میکنم من پتو یا هرچیزنرمی رو لای پام فشار میدادم و یکی دوبار هنگام مریضی روز های اخر اینکارو کردم این فشار باعث فرو رفتن نوار به واژن که نمیشه؟من معمولا از روز چهارم دیگه عصر ها خونریزی ندارم و گاهی نوار نمیذارم یکبار بعد اینکه پاهامو به پتو فشار دادم بعدش دیدم شرتم خونیه حالا نمیدونم اون خون ادامه ی خون قاعدگیه یا خون از دست دادن بکات؟و وقتی هم که از روی نوار اینکارو میکردم تا اونجایی که یادمه همون لحظه خونریزی نداشتم و بعد که میرفتم دستشویی میدیدم خون زیادی ازم خارج میشه ولی نمیدونم که این مربوط به قاعدگیه یا از دست دادن بکارت؟
  خانم دکتر خواهش میکنم جواب بدین زندگیم سیاه شده تورو حدا نجاتم بدین

 32. ممنون از نظرتون
  خواهش میکنم نظرات بی اساس رو تایید نکنید وقتی یه ادم بی فرفهنگ با قاطعیت نظر منو جواب میده و میگه پاره شده من از یه متخصص پرسیدم که شما باشید این جور نظرات فقط استرسمو بیشتر میکنن
  ادمین محترم از وقتی جرابتون رو خوندم هی دارم میلرزم
  کاش اون موقع هم عقلم میکشید که بفهمم دارم چیکار میکنم و حالا اینطور آینده ام تباه نشه حیف که بچه بودم و حتی اسم اینکارو نمیدونستم و نمیدونستم چه گناه کبیره ای هست
  حالا ازتون خواهش میکنم به این نظر من جواب بدین اینکه چند درصد احتمال داره پاره شده باشه؟یعنی ممکنه نوار بهداشتی
  وقتی بهش فشار وارد میشه وارد واژن بشه؟خواهش میکنم بگید امکانش هست که نوار باعث پارگی بکارت بشه؟
  یادمه یک بار هم اینکارو کردم و بعدش خون دیدم اما توی روز های اخر پریودم بود ولی چون روز های اخر دیگه من خونریزی قاعدگی نداشتم نوار نمیذاشتم و دو سه باری که نوار بود همون لحظه خون نمیدیدم میرفتم دسشویی و میدیدم خون زیادی ازم میاد اما خوب توی روز های اخر من زیاد خونربزی ندارم حالا میحوام ببینم که با توجه به اینکه همون لحظه من خون نمیدیدم چند درصد احتمالا داره که حدای نکرده من پرده امو از دست داده باشم؟من امکان رفتن به دکتر رو ندارم و نمیتونم که سال های طولانی با این ترس و استرس زندگی کنم خواهش میکنم جواب این سوالامو بدین
  معذرت میحوام از طرح این سوالا و پیشاپیش مرسی از جوابتون

 33. سلام.من با دوست دخترم رابطه داشتم نکردم تو فقط روش‌مالیدم مثل اینکه بعد از دو سه ساعتی چند قطره خون ازش اومده حالا خواستم ببسنم امکان داره پرده بکارتش آسیب دیده باشه؟؟؟
  توروخدا جواب بدید ادمین محترم?

 34. سلام ی سوال داشتم میبخشید من با نامزدم ی رابطه ای انجام دادیم اما دخول صورت نگرفت اما خب من خونریزی داشتم و خون کاملا تیره تیره بود وخعلی غلیظ بود
  همچنین بگم روز قبلش دوران قاعدگیم تموم شده بود .حالا میخاسم بدونم این خونی ک اومده مربوط ب پارگی بکارت یا مربوط ب عادت ماهانس؟

 35. لام ادمین محترم خواهش میکنم جواب بدین
  این مسیله خیلی برام حیاتیه و ماه هاست از دستش خواب ندارم
  ایا خودارضایی مالشی باعث پاره شدن بکارت میشه؟
  بعضی وقتا از داخل شرت ولی اکثرا از خارج شرت و حتی شلوار این کارو میکردم با قرار دادن پتو…بچه بودم نمیدونستم حتی اسم این کار چیه
  یادمه یکی دوباری که این کارو موقع پریود انجام دادم با اینکه اون لحظه خونریزی قاعدگی نداشتم اما باز خونریزی شروع میشد این اتفاق دو سه بار افتاد
  گاهی ام از پتو استفاده نمیکردم و پاهامو به هم فشار میدادم ایا تو دوران پریود که من اینکارو میکردم ممکنه نوار رفته باشه داخل واژن؟چون پریود هم بودم نمیدونستم خون پریوده یا پارگی بکارت من خیلی میترسم نوروخدا جواب منو بدین ممنون میشم خواهش میکنم

 36. سلام خسته من یه سوالی داشتم من یه چند روزیه ک عروسی کردیم ولی هر کاری کردیم پرده بکارت پاره نشد به نظرتون علتش چی میتونه باشه…اگه میشه راهنمایی کنید

 37. سلام خسته من یه سوالی داشتم من یه چند روزیه ک عروسی کردیم ولی هر چی تلاش کردیم نتونسیم کاری بکنیم ک پرده پاره بشه به نظرتون علتش چی میتونه باشه…اگه میشه راهنمایی کنید

 38. سلام خسته من یه سوالی داشتم من یه چند روزیه ک عروسی کردیم ولی هر چی تلاش کردیم نتونسیم کاری بکنیم ک پرده پاره بشه به نظرتون علتش چی میتونه باشه

 39. ببخشید چنان استرس داشتم سلاااام نکردم ببخشید سلااااام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.