خانه / زناشویی / خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی
loading...

خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

در این مطلب در مورد خونریزی و پارگی پرده بکارت و خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی توضیح داده میشود

خونریزی و پارگی پرده بکارت همراه تصاویر واقعی

 

فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، اسب سواری، ژیمناستیک و  حرکات رقص، به خصوص  از طریق کشش تامپون میتواند باعث پارگی پرده بکارت شود.البته، پرده بکارت همچنین می تواند بدون هیچ دلیل قطعی حتی قبل از مقاربت هم پاره شود .

 

خونریزی پرده بکارت حین مقاربت جنسی

پرده بکارت بافت نازک و غشاء مانندیست که مهبل (واژن) خود را پوشش می دهد. اگر این بافت هنوز دست نخورده باشددر اولین بار رابطه جنسی، آن موظف است در طول نفوذ به پاره. این پاره شدن پرده بکارت اغلب به خونریزی و همچنین درد منجر می شود.در اغلب موارد، پرده بکارت خونریزی در حین مقاربت برای اولین بار است دلیلی برای نگرانی نیست.

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در حین مقاربت جنسی، می تواند دلایل دیگری هم  وجود داشته باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای مثال، می تواند یکی از دلایل باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند التیام یابد. باید مراقب بود، سعی کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کاهش اصطکاک که شانس پارگی را کاهش دهد و در نتیجه جلوگیری از خونریزی بیشترشود. خونریزی در حین و یا پس از مقاربت می تواند نشانه برخی از عفونت جنسی (مقاربتی) که باعث التهاب یا التهاب اندام های تناسلی ست .خونریزی ناشی از STI،  ممکن است در یک رابطه جنسی رخ دهد.

خونریزی در حین نزدیکی جنسب می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به عللی مانند عفونت دستگاه ادراری رخ دهد.  خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی ممکن است به دلیل گردن رحم حساس و لطیف رخ دهد. همچنین، گاهی اوقات، خونریزی در حین و پس از مقاربت ممکن است بدلیل دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ دهد.گاهی اوقات، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود  خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرهستید، ممکن است خونریزی ببینید.خونریزی در حین و یا در برخی موارد پس از مقاربت، ممکن است به علت رشد خوش خیم در رحم باشد. بنابراین مهم است که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان برسانید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نمی تواند خود به خود تشخیص داده شود.

 

خونریزی پرده بکارت چقدر است؟

سوالات مربوط به خونریزی  در طول ازاله و پارگی بکارت کاملا رایج هستند. با این حال؛ هیچ مقدار خاص و مشخصی  از خونریزی که قرار است در اولین تجربه جنسی شما  رخ دهد وجود ندارد.

معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.
در بسیاری از موارد، مقدار کمی از لکه بینی، که در آن زنان متوجه چند قطره خون بر روی دستمال  خود و یا در دستمال کاغذی وجود دارد هیچ خونریزی شدیدی  را تجربه نمیکنند، اگر خونریزی به اندازه کافی سنگین وباعث خیس خوردن کل نوار بهداشتی شود با یک پزشک صحبت کنید.

 

چه مدت خونریزی پاره شدن پرده بکارت طول میکشد؟

پس از نزدیکی، به یاد داشته باشید  هیچ زمان خاصی برای خونریزی وجود ندارد. خونریزی می تواند بین پنج تا ده دقیقه و چند ساعت متغیر باشد.

 

بهترین نکات درمان خونریزی پرده بکارت

هنگامی که یک پرده بکارت یا پرده مهبل پاره شده باشد هیچ راهی برای درمان و یا ترمیم  آن وجود ندارد. در بسیاری از موارد شما لازم نیست  کاری برای جلوگیری از خونریزی انجام دهید.با این حال، اگر خونریزی بیش از حد سنگین است میتوانید از کمپرس یخ درناحیه واژن استفاده کنید.تا زمانیکه زخم التیام یابد بهتراست ازهرگونه نزدیکی جنسی پرهیز شود.در صورتی که خونریزی بیش از حد است و باعث ناراحتی، ضعف یا سرگیجه،شده سریعا  باپزشکتان مشورت کنید.

با این حال، یافته های اخیر نشان داده اند که بسیاری از تمرینات فیزیکی شدید مانند اسب سواری، شنا، دوچرخه سواری، جهش،می تواند باعث پاره شدن پرده ی بکارت شود.

 

علل خونریزی پرده بکارت چیست؟

خونریزی ممکن است هنگامی که پرده بکارت پاره شود رخ دهد.این معمولا در طول اولین مقاربت جنسی اتفاق می افتد، زمانی که نفوذ رخ می دهد. در طی اولین مقاربت دخول، پرده بکارت به طور کلی و تحت فشار در داخل، به سمت داخل به واژن پاره میشود. مقدار خونریزی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالی که برخی ممکن است پرده ی بکارت ضخیم تر و خونریزی بیشتر، برخی ممکن است پرده بکارت نازک تر، که باعث خونریزی کمتری داشته باشد.

نیروی نفوذ الت تناسلی نیز باعث تفاوت در میزان خونریزی میشود. علاوه بر این، نیروی بیشتری نیز ممکن است منجر به آسیب بافت های اطراف در مهبل (واژن)، که منجر به خونریزی سنگین تر شود.اگر در اولین مقاربت  ناراحتی خفیف و درد ایجادشود دلیلی برای نگرانی نیست. گاهی  فقط چند قطره که خود به خود متوقف در چنددقیقه بعد میشود.

 

داروهای خانگی برای خونریزی پرده بکارت

هیچ راه حل واقعی برای جلوگیری از خونریزی اولین بار پرده بکارت وجود ندارد.با این حال، شما ممکن است استفاده از روان کننده های  تجاری دراولین بار مقاربت است.و همچنین اجتناب از مقاربت مکرر (بیش از یک بار) در یک روز.

 

انواع و تصویر پرده بکارت

خونریزی و پارگی پرده بکارت

 

 

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

 

پرده بکارت حلقوی و ارتجاعی

 

حلقوی:

پرده بکارت حلقوی

در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی:

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای:

پرده بکارت دو سوراخی یا تیغه ای

پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ):

پرده بکارت غربالی (سوراخ سوراخ)

این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود:

پرده بکارت مسدود

این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.
بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

تصاویر این مطلب بنا به دستور دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شد

برای دانلود کتاب پرده بکارت  کلیک کنید

 

547 نظر

 1. سلام من وقتی با همسرم رابطه برقرار کردم هیچ درد و خون ریزی نداشتم فقط کمی سوزش ک کم کم برطرف شد ولی بعد چند روز خارش و سوزش زیادی گرفتم ب طوری ک ورم میگرد و همینطور اب خون میومد با کمی لخته خون و من قبل ازدواجم دکتر نرفتم برای معاینه و نمیدونستم ک پرده بکارت من چ شکلیه…و دکتر ک رفتم برای خارش و سوزشی ک داشتم فقط دارو دادو امپول معاینه نکرد میخاستم بدونم الان پرده من ارتجاعی بوده یا ن علت این خارش و سوزش پارگی پرده بوده ممنون میشم پاسخ بدین

 2. سلام
  آقای دکتر خود ارضایی با انگشت به صورت مالشی ناحیه ی بالای واژن ودهانه ی واژن بدون وارد کردن فشار به دهانه صورت گرفته
  ولی بعد خون اومد (خون لخته نشده و به رنگ خون قاعدگی،) درضمن من نزدیکه عادت ماهانم هستش لطفا راهنمایی کنید آیا پارگی صورت گرفته یا خیر

 3. سلام ببخشید میخواستم بدونم چطور میتونم بفهمم پرده بکارتم از چه نوعه؟
  خواهش میکنم جواب بدید.
  ممنون

 4. سلام من دختری 21ساله هستم و تاحالا هیچگونه رابطه ای نداشتم .طبق مطالب سایت شما خاستم پرده خودم رو چک کنم ولی با چک کردن جلوی ایینه چیزی مشاهده نکردم و انگشتم رو تا 3یا4سانتی متری وارد کردم و دیدم هیچ مانعی جلوش نیست.یعنی ممکنه پرده نداشته باشم یا پاره شده باشه ؟؟لطفا جواب بدین
  (درضمن من در سنین پایین خودارضایی داشتم ولی هیچوقت چیزی وارد واژنم نشده)

 5. من امروز با نامزدم معاشقه داشتم ، مثل دفعه های قبل با انگشتشون ارضام کردن ( بدون دخول )، الان بعد از چند ساعت روی لباس زیرم یک قطره کوچک خون دیدم. من یک ماه دیگه عروسیمونه و باید برم برگه معاینه بگیرم. خیلی میترسم مشکلی پیش اومده باشه‌. چون تا باهم بودیم هم خون را ندیدم.

 6. سلام ببخشید من دنبال یه متخصص خوب برا دوخت پرده بکارت هستم در سنندج لطفا معرفی کنید ممنون

  • سلام اقای دکتر من حدود6سال پیش با یه نفر به صورت اجبار رابطه داشتم قرار شد از مقعد باشه من چون مقومت کردم یه دفعه لیز خورد اندازه من فقط سوزش حس کردمو خونریزیم کردم بعد باکسی رابطه نداشتم پارسال با دوس پسرم رابطه داشتم و بعدش برا معاینه رفتم پیش یه دکتری گفت پرده بکارتت حلقوی میخواستم بدونم ایا حرف ایشون صحت داره میشه اعتماد کرد یا اینکه ایشون تو کارش خیلی وارد نبوده ومتوجه نشده

  • سلام اطلاعی نداریم

 7. با سلام و شرمندگی من یک خود ارضایی داشتم ولی فقط مالش بوده هفته پیششم پریود شدم و تو هفته پیشش یک ضربه به شکمم خورد که تا سه روز درد میکرد به قسمت راست شکمم دخول نداشتم با پسری هم رابطه نداشتم حمتی دوس پسرهم ندارم و هجده سالمه بعد من بعد از خود ارضای با مالش بعد یک ربع خونریزی کردم همراه با اب بود بعد سنو گرافی رفتم گفتم شاید به خاطر ضربه باشه ولی گفتن هیچ مشکلی نیست خیلی میترسم قبلن هم که رفته بودم پیش دکتر زنان گفتن حلقوی ارتجاعی و کمی بستست ایا پردم از بین رفته و اگر بعد ها بخوام ازدواج کنم برام درد سر میشه و حتی اگر اسیب دیده باشه پزشک تو برگه سلامت میگه من باکره نیستم یا پزشکی قانونی ?

  • سلام خودارضایی که باعث پارگی بکارت نمیشه اصلا ارتباطی بین ضربه شکم و بکارت وجود نداره ! اگر بکارت دچار پارگی بشه پزشک قانونی اطلاعات دقیقی از لحاظ ضربه یا دخول رو تشخیص میده

 8. سلام…
  من 19سالمه
  برای معاینه پرده بکارت نمیتونم به پزشک مراجعه کنم خواهش میکنم کمکم کنید
  من تا حالا رابطه جنسی نداشتم
  ولی بین سوراخ واژن و مجرای ادرای یه پارگی ب صورت عمودی میبینم ولی ب گونه ای نیس که بخاد این دوتا سوراخ با هم یکی بشن

  ممکنه این پارگی مربوط ب پرده بکارتم باشه؟؟
  خوهش میکنم جواب رو برام ایمیل کنید خیلی مهمه برام…مرسی

 9. رابطه خشن از مقعد باعث پارگی بکارت میشه ؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  • سلام خیر ؛ رابطه از مقعد ممکنه باعث اسیب دیدگی و خون ریزی این ناحیه بشه و این ربطی به بکارت نداره

 10. سلام

 11. سلام اقای دکتر من رابطه ای ک داشتم داخلی نبوده ولی فقط یه لحظه سرش خورد ب بیرون بدنم احساس سوزش چن قطره خون اومد بعد ک داخلی انجام داد هیچ خونی نیومد ایاپردم پاره شده؟؟

 12. سلام امروز دوستم به شوخی با پا زد به واژنم احساس درد می کنم خون نیومد ولی نگرانم احساس کردم که یه لکه ی خیلی کوچیک رنگ خون باشه ولی بازم مطمئن نیستم یعنی می ترسم ایا ممکن در اثر چنین ضربه ای پاره شده باشه

 13. سلام دوستان بخونید لطفن .خانوما از اینکه یه پسر ببرتشون برایه ازدواج پزشکی قانونی یا دکتر ناراحتن.میگن میریم ولی برگرو پرت میکنیم صورتش از این حرفا.ما که نمیتونیم پسرو بفهمیم اونم پس فقط به تحقیق بسنده کنه.کلن بگم یه پسر اگه رابطه داشته دیگه نباید از یه همسرش توقع داشته باشه که باکره باشه.ولی اگر نداشته سراغه یه خانوم برایه ازدواج میره میگه من نکردم این کارو میخوام با یک خانومه با عفت ازدواج کنم.اون خانومم باید حقیقتو بگه وگرنه زندگیشون جهنم میشه واقعا میشه بوده هزاران مورد.اولش اون پسر شک میکنه بد میره اینترنتو اینا بد دکتر خلاصه چک میکنه و میفهمه و از رفتار یه جور مشخص میشه منظورم اینه که اگر نفهمه هم بالاخره کار به دکتر میکشه .ماهم خر نیستیم جوابم به اون خانومایی هست که فک میکنن زرنگن.تجاوز مشخص میشه حتی چند سال بگزره.طرف پرده نداشته باشه دخولم نداشته باشه مشخص میشه.کلن اقایونوخانوما بدونند کارته سلامت به فردی که پرده نداره ولی رابطه جنسی نداشته هم میدهند بعضیا مادر زاد پرده ندارند که خیلی کمتر هستند.میخوام بگم دستگاه تناسلی زن بعد از ارتباط شکلی پیدا میکنه که مشخص میکنه رابطه داشته .حتی عملشم بکنه پرده بکاره بدوزه هم مشخص میکنه.مورد بوده اومده به همسرش گفته من رابطه نداشتم پرده هم نداشتم از اول دکتر دیده گفته این 5 سال مکرر رابطه داشته.پیشنهاده من اینه برایه امره مهمی مثله ازدواج حقیقتو بگین (فقط صداقت). زرنگ بازیو بزار امتحان کنمو اینا جواب نمیده .پیشنهاد من اینه با طرف مقابلتون صحبت کنین بگین بینه جفتمون میمونه حتی اگر بدرده هم نخوریم حقیقتو به هم بگین.بگید به طرفتون اگر حقیقتو الان بگیم بهتره فردا به مشکل نمیخوریم.دختره به پسره برگشته گفته تو مگه میخوای به خاطره اون با من ازدواج کنی.خانومایه عزیز عفتو پاکیم جزعی از شماس وگرنه دختره پاک نباشه سره کارم بره مهرم بگیره.یه پسرمیخواد بدونه با کی از دواج میکنه.البته اون پسری که رابطه داشته حرفی از این چیزا اصلن نباید بزنه به همون چشمشو تحقیق باید بسنده کنه مثله خانوما.پسر اگر بخواد هرزگی کنه براش سختتره تا دختر. یه دختر تو خیابون بگه بریم 100 نفر باهاش میرن.یه پسر بگه بریم هیشکی نمیره مگه پول داشته باشه.

  • دوست عزیزی که قصه طولانی برای خودت گفتی
   قرار نیست همه خانم ها برای گرفتن نامه به پیش متخصص برن . خانم برای اطلاع خودش از بدنش میتونه بره پیش پزشک ولی اگه اقای پسر با این گفتن راضی نشه واقعا اون ‌زندگی ارزشی نداره با شک ادامه پیدا کنه .
   تشخیص پارگی تا ماکزیمم فک کنم ۱ هفته امکان پذیر ‌که میشه تایم و ساعتش رو گف ..تا ۵ سال جک خنده داری بود

 14. سلام و خسته نباشید… در صورتی که چند بار رابطه جنسی انجام بشه و خونریزی صورت نگیره ولی در یک حالت جدید از آمیزش خونریزی بوجود بیاد این پارگی پرده بکارت هست؟

 15. سلام من با نامزدم ارتباط از مقعد داشتم حدود نیم ساعت بعدش خون مشاهده کردم و ۴روز به وقت پریودم هم مونده امکان پاره شدن پرده هست؟لخته کمرنگ هم میبینم نمیدونم ک لختست یا گوشتیه

 16. سلام لطفا بهم بگین اگه نمیشه و اینکه هزینه اش ممکنه چقدر بشه با توجه به ارتباط طولانی که داشتم

 17. سلام
  ببخشید یه سوال داشتم من باکسی رابطه نداشتم
  اما خود ارضایی کردم الان پشیمونم
  خود ارضایی فقط به صورت مالشی بوده
  چیزی وارد واژنم نکردم
  تورو خدا جواب بدین خیلی نگرانم
  ممنون

 18. سلام من با آینه و فلشر گوشی پردمو دیدم مدلش انگار دو تکه س داخل یه تکه یه سوراخ سفید رنگ یکم ضخیم تر از تار عنکبوت دیدم سوالم اینه مدل پرده جزو کدوم از ایناس تیغه ای میشه یا نوع دیگس درضمن پریودام با خونریزی شدید و درد همراهه؟؟

 19. سلام

 20. سلام خسته نباشین
  من چندوقته نامزد کردم شب اول ک رابطه داشتیم خون زیادی ازم رفت خیلی هم درد داشت بار دوم سوم هم درد داشتو خون اومد
  دقیقا مثل شب اول
  این عادیه یا مشکلی دارم؟؟
  اگ میشه جواب بدین خیلی نگرانم فک میکنم حتما مشکلی دارم

 21. سلام شما میتونید یه دکتر بهم معرفی کنین البته میدونم این کار غیر قانونیه چون پیش چند دکتر زنان زایمان رفتم قبول نکردن تو تبریز بهم معرفی کنین امکان رفتن به جای دیگه را ندارم میدونم وقتی پرده بکارت پاره میشه دیگه مثل اولش نمیشه و این خیلی ساده تشخیص داده میشه به ایمیلم بفرستین ممنون از لطفتون

 22. سلام. یه دختره 28 ساله هستم. خودارضایی کردم. همون لحظه نه دردی داشتم نه خونریزی. ولی 5-6 ساعت بعدش که از خواب بلند شدم پاهام سست شده و منقبض و حالم یه جوریه. من فقط لبه بیرونی واژنمون و بالاترشو لمس کردم و هیچ خونریزی هم نداشتم. فقط الان درد تو اون ناحیه و انقباض پاهامو دارم. نگرانم که نکنه بکارت پاره شده باشه. نظر شما چیه دکتر؟ ممنون میشم زودترجواب بدید از نگرانی در بیام

 23. سلاام خسته نباشى من واژن خودمو چك كردم ديدم يه سوراخ نه خيلى كوچيك و نه بزرگى اون پايين وجود دارد كه بالاشو يه تكه سفيدى مثل پنيرى فرا گرفته و اينجا هم متنو خوندم ديدم هيچ كدوم از ازينا نيست از من حالا ميخوام بدونم پرده بكارت كجا قرار داره؟؟؟

 24. آیا پارگی و اسیب دیدگی پرده با وارد کردن انگشت میانی ب طور کامل امکان پذیر است؟ درصورتی که نع خونی مشاهده شده و نه درد و سوزشی حس شده؟احتمال سالم بودن پرده وجود داره یا اینکه نوع پرده از نوع ارتجاعی باشه؟خواهش میکنم جواب بدین خیلی استرس دارم.شرایط رفتن به معاینع رو ندارم

 25. سلام من با نامزدم رابطه داشتم و پرده بکارتم پاره شده می شه بعد از دوماه ارتباط پرده را عمل کرد منظورم اینکه بعد از ارتباط طولانی آن هم دو ماه چنین چیزی ممکنه یانه ممنون

 26. سلاام من يه مدتى سوزش داشتم تو دهانه ى واژنم آيا اين سوزش باعث پارگى پرده بكارت ميشه ؟؟

 27. نگران بدبخت

  سلام من تا حالا رابطه ای نداشتم ولی دیشب احساس درد در واژن داشتم بعد که رفتم دستشویی از واژنم خون اومد با توجه به اینکه موعد پریودمم نیست امکان داره پرده ام خود به خود آسیب دیده باشه یا پاره شده باشه؟؟؟ البته واژنمم چک کردم عکسش شبیه هیچکدوم اینا نیست وسطش گوشتیه با یه سوراخ کوچیک این طبیعیه چون اصلا پرده ای ندیدم من؟؟؟! اصلا پرده دقیقا کدوم قسمته نزدیک عقبه ؟جلو هست یا وسطه؟؟؟ توروخدا زود ج بدین خیلی نگرانم یعنی پرده ام پاره شده که خون اومد؟؟؟

 28. سلام حتما بعداز پارگی پرده درد وجودداره؟

 29. سلام من ورزشکار هستم و شک به اين دارم که شايد پرده بکارتم پاره شده باشد الان چى کار کنم اګر اين اتفاق واقعا فتاده باشد چګونه بايد ترميم شود

 30. سلام من 28 فرودین 96 پرده بکارتمو دوختم الان نامزدم از من میخواد که از طریق لمس و خوردن بیکینی ارضاء بشه ولی هیچ دخولی نمیخاد انجام بده چون هنوز ازدواجمون رسمی نشده و ایشون درک نمیکنه میخواستم ببینم چقدر میتونم به پرده عملی اعتماد کنم و درخواست نامزدمو عملی کنم و پرده ام سالم بمونه ! ضمنا در مورد باشگاه رفتن هم میخوام بدونم مشکلی هست یا نه ؟

 31. توررو خدا جواب بدين بايد حتماً قسمتون بدم

 32. سلاام من تو روزاى آخر قاعدگى بودم كه خون نمى اومد ولى رنگ قهوه اى كم ميومد بعد خارش داشتم پاهامو باز كردم و با دستمال فقط روش كشيدم بعد رو نوار ديدم خون كم رنگى اومده كه خيلى هم استرس منو برداشت بعد دستمال هم كه كشيدم خون ديده شد الان خيلى ميترسم كه پرده پاره شده يعنى شده جواب بدين تو رو خدا ..؟؟؟

 33. سلام ادمین من یه سوال دارم شخصیه میشه شماره تلفن بدی تو تلگرام بپرسم

 34. پس من چطور میتونم تشخیص بدم که پرده بکارتم سالمه یانه؟تاحالا هیچ چیزیم واردش نشده

 35. سلام من وقتی واژنمو چک کردم چیزی مثل پرده بکارت وجود نداشت داخلش مثل یه تیکه گوشت بود زیرش یه سوراخ که خون عادت ماهانه ام ازش میاد اما مثل تصاویر که زده بود پرده بکارت پاره شده نبود ینی حالت زخم رو نداشت.لطفا جوابمو بدین خودم اصلا نمیدونم چرا اینجوریه

  • سلام این شکل طبیعی واژن شماست و هیچ مشکلی نداره پس قاعدتا جای نگرانی هم نیست موفق باشید

 36. سلام دکتر خسته نباشید
  من یه پسرم که با نامزدم رابطه برقرار کردم از را مقعد
  من فقط واژنشو با زبون خوردم تا ارضا شه
  بعد دوباره از پشت رابطرو ادامه دادم
  وقتی پاهاشونو دادم بالا از جایه واژنشون یکم از … اومد بعد کمی خون در حد ۵ قطره یا کمتر اومد
  من فک کردم پردشه چون از واژن دیدم اومد
  اما خودش گفت ن دردی احساس کردم ن سوزشی و گفت مطمنم چیزی نرفته توش و شاید خون از مقعد بوده
  میشه راهنمایی کنین ک ایا پاره شده پردش یا ن؟
  لطفا توروخدا زود ج بدین

  • سلام باید معاینه بشوند ! جای نگرانی نیست البته اگه واقعا نامزد باشید

 37. سلام من رضاهستم ۲۴ساله
  من دنبال یه زن بیوه یا دختر بدون پرده بکارت میگردم واسه ازدواج و واسم فرق نمیکنه ک چگونه پردشو از دست داده باشه اگ کسی هست تماس بگیره

  • احمد چانه

   ناموسا یاد حسین موزی انداختی هر روز تا پایان وقت اداری جلوی دادگاه های خانواده پرسه میزد ولی خداییش کارش خیلی درست بود پر رزق و روزی. روزی دو سه تا کاسب بود.

 38. سلام
  من ۳ماه پیش که برای معاینه رفتم،ماما بهم گفت که ساعت ۳ و ۹ کمی آسیب دیده و من به دلیل شرایط فرهنگی و خانوادگی مجبور به ترمیم شدم.طبق گفته ایشون پرده من بعد از ترمیم به شکل حلقوی درمیاد
  اما الان که خودمو توی آینه میبینم کناره های پرده دندونه های هست ولی در کل خیلی جمع شده و نسبت به قبل تغییر کرده.آیا این شکلی که الان گرفته طبیعیه؟توی عکسایی که دیدم الان شبیه به پرده ی دندونه دار شده
  لطفا جوابمو بدین
  دسترسی به دکترم ندارم
  ولی خیلی نگرانم
  ممنون

 39. احتمالا هواست نبوده پرده شمارو زدن

  • سلام من امروز با نامزدم سکس داشتم،ب اندازه دو بند انگشتی التشون ب داخل واژنم میرفت. و جز لذت هیچ دردی نداشتم . اخرش یهو دیدیم ک از واژنم خون اومده همراه با اب واژنم.ایا پرده بکارتم پاره شده؟ با اب منی الت نامزدم احتمال حاملگی هس؟ چطور جلوگیری کنم؟
   ممنون

  • سلام بله بکارت شما اسیب دیده! به غیر از اسیب دیدگی بکارت احتمال حاملگی وجود داره

 40. سلام میشه راجب پرده بکارت مثلثی یا همون سه تکه ای توضیح بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.