خانه / زناشویی / انتظار مردان از زنان در یک رابطه جنسی
loading...

انتظار مردان از زنان در یک رابطه جنسی

انتظار مردان از زنان در یک رابطه جنسی گرداوری شد

انتظار مردان از زنان در یک رابطه جنسی

 

رابطه جنسی یک رابطه دو طرفه می باشد که معمولا توسط دو جنس مخالف انجام می شود. این یکی از اصولی ترین رابطه های جنسی است که به صورت متعارف در سطح دنیا وجود دارد. در یک رابطه جنسی هم زنان و هم مردان مهم هستند. بنابراین پایه و اصول یک رابه جنسی را تنها محدود به زنان نکنید. در این رابطه مردان نیز همچون زنان انتظاراتی دارند که دوست دارند توسط همسرشان دیده شده و مورد انجام قرار گیرد. در این صورت آنها نیز به سرعت به اوج لذت جنسی می رسد و رضایت کاملی از رابطه خود دارند.

انتظاری که مردان از زنان خود دارند معمولا به قبل و حین و بعد از انجام یک رابطه معطوف می شود. آنها دوست دارند که بدون صحبت کردن با شما در آغوش کشیده شوند. غرور آنها اجازه نمی دهد که چنین چیزی را  ابراز کنند ، زیرا فکر می کنند که شاید نشانه ای از ضعف به شمار برود و حس مردانگی خود را از دست بدهند. علاوه بر آن دوست ندارند تا در حین یک رابطه جنسی یا پس از اتمام آن به صورت مداوم از او سؤال بپرسید. مردان برخلاف زنان پس از برقراری یک رابطه جنسی دوست دارند تا در آرامش باشند و به دلیل انرژی صرف شده احساس خستگی دارند ، بنابراین زنان در این شرایط نباید به سرال پرسیدن بپردازند. سعی کنید تا همسر خود را در آغوش بگیرید و با او به خواب بروید.

برخی از زنان روحیه ای مردانه دارند و معمولا در زمان برقراری ارتباط اجتماعی خود به واسطه چنین روحیه ای قوی خوانده می شوند. اما به یاد داشته باشید که شما یک زن هستید. یکی از مهم ترین لحظات در زندگی شما یعنی رابطه جنسی را با روحیه ی لطیف زنانه خود به برقراری ارتباط با همسر خویش بپردازید و زن بودن خود را به او ثابت کنید. مردان دوست دارند که همسر خود را با چهره  و احساسی متفاوت از بیرون مشاهده کنند.

مردان دوست دارند تا در روشنایی اندکی رابطه جنسی را برقرار کنند برخلاف زنان که دوست دارند در تاریکی مطلق به رابطه بپردازند. وجود نور اندک می تواند به ارضای جنسی و همچنین رسیدن به اوج لذت جنسی کمک کند. زیرا علاوه بر رابطه فیزیکی ، روح و چشمان شما نیز در یکدیگر گره می خورد و این خود آغازی برای برانگیخته شدن احساسات درونی خواهد بود. سعی کنید که بهترین لباس های خود را از نظر لباس زیر یا لباس خواب بر تن کنید.

 

بیشتر بخوانید: اشتباهات مرد رابطه جنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.