خانه / زناشویی / پارگی پرده بکارت ، تشخیص پارگی پرده بکارت

پارگی پرده بکارت ، تشخیص پارگی پرده بکارت

در این مطلب تشخیص پارگی پرده بکارت و پارگی پرده بکارت،تشخیص پارگی پرده بکارت آماده است

پارگی پرده بکارت ، تشخیص پارگی پرده بکارت

 

 

 آسیب و پارگی پرده بکارت

برخی فعالیت ها می تواند سبب پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت یا پرده مهبل شود. برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت در داخل واژن قرار دارد، پرده بکارت که از جنس دیواره بیرونی واژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد.

برخی فعالیت ها می تواند سبب اسیب و پارگی پرده بکارت شود از جمله :
•    ورزش های سنگین از جمله ژیمناستیک اسب سواری وکاراته
•    انجام نزدیکی و مقاربت و دخول الت مردانه که از مهمترین عوامل پارگی پرده بکارت میباشد.
•   خود ارضایی همراه با داخل کردن یک جسم خارجی به درون واژن باشد میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عده ای نیز بطور مادر زادی با مشکل عدم وجود پرده بکارت مواجه هستند.
•    با احتمال کمتری تصادف نیز میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عملهای لگنی وخیم

 

تشخیص پارگی پرده بکارت 

 

 • حالت لبهای کوچک اطراف واژن:

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که درر زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

 

 • شکل ورودی واژن:

اگر ورودی واژن شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده بکارت با دخول الت مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن ازز حالتی گرد و حلقوی به ۷۷ تبدیل می شود.

البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.

 

 • دهانه رحم:

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری کهه دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.

 

 • حالت ارتجاعی پرده بکارت:

اگر پرده بکارت حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، دچارپارگی می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقویی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد.
از طرفی  دربرخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود وو توجّه به پرده بکارت، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج،  نزدیکی داشته است، نیست.

شک به سلامت پرده بکارت خود فقط از طریق معاینه پزشک میتوانید اطمینان حاصل کنید و به هیچ عنوان توسط خود فرد قابل تشخیص نخواهد بود.

 

عکس و تصویر پرده بکارت

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت روی تصویر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب پرده بکارت

loading...

16 نظر

 1. سلام ببخشید من از داخل واژنم اون جایی که پرده هست یع چبزای صورتی زده بیرون اونا چب هستن؟

 2. بادست پرده ازبین میره؟؟

 3. میشه من عکس بفرستم ببینید ازچه نوعیه پرده بکارت من؟

 4. سلام من چندین ساله ک خودارزايي میکنم از بچگی تقریبا تا چن وقت پيش نميدونستم خودارزايه و الانم نمیتونم ترکش کنم من هيچکدوم ازین حالتاي بکارت ک تو تصویر هستو ندارم نگرانم ک پرده دارم یا نه؟ لدفن راهنماييم کنین درضمن چیزی هم داخل وازنم نکردم

  • عزیزم تو اگه چیزی داخل نکنی میوه یا هرچیزی که مثل آلت مرد باشه پردتو از بین نمیبره خیالت راحت

  • عزیزم تو اگه چیزی داخل واژنت نکنی پردت پاره نمیشه میوه یا هر چیزی که مثل آلت مرد باشه خیال راحت

 5. با سلام خدمت دوستان. پرده بکارت در 5 سانتی ورودی مهبل هست که بعضی پرده ها حساس و اسیب پذیر هستن. جهت ترمیم فقط جراحی ممکن است. موفق باشید

 6. من نزدیک 2سال هس برای اولین بار خود اارضای کردم کمی هم خون اومد به نظرشما پاره شده

 7. ایاانگشت اشاره بکارتوازبین میبره یا اگ اسیب ببینه چطور ترمیم بشه؟

 8. سلام میخواستم بدونم اگه فقط با یک یا دو بار رابطه اونم چند سال پیش ترمیم میشن خود ب خود اگه ترمیم بشن معلومه یا ن اگه از انگشت استفاده کنی تااخر میره داخل ممنون میشم جواب بدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.