خانه / زناشویی / پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)
loading...

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

 

 پرده بكارت

پرده بکارت ، غشاء البکارة ، هایمن،hymen، به زبان لاتین برگرفته از نام الهه عروسی در فرهنگ یونان باستان است. در  زبان فارسی بكارت به مفهوم دوشیزه بودن ، دختری و تازگی استفاده می شود.بکارت در اصطلاح پزشکی به انواع پرده ها گفته می شود. از جمله پرده یا غشایی که قلب را احاطه می کند ولی به دلیل کاربرد بیشتر آن در غشای واژن ، این واژه ، معادلی برای پرده بکارت واژن جا افتاده است.

اما در اصطلاح عموم، پرده بكارت به بافت یا غشای نازکی می گویند که از جنس مخاطی است و ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می پوشاند.

 

انواع پرده بکارت

-پرده بکارت حلقوی : در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
-پرده بکارت ارتجاعی یا هلالی : پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ خونریزی ندارد.
-پرده بکارت تیغه ای یا دو تکه : پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد.
-پرده بکارت غربالی یا مشبک : پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است.
پرده بکارت بسته یا مسدود : پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

عکس و تصویر پرده بکارت

در زیر شما می توانید عکس پرده بکارت را ببینید .این نمونه ها رایج ترین نمونه ها ی پرده بکارت هستند و لزوما نباید پرده بکارت شما شبیه این عکسها باشد پس نگران نباشید که چرا پرده بکارت من شبیه هیچکدام از این عکسها نیست .

عکس و تصویر پرده بکارت

 

 آسیب و پارگی پرده بکارت

برخی فعالیت ها می تواند سبب پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شود. برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت در داخل واژن قرار دارد، پرده بکارت که از جنس دیواره بیرونی واژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد.

برخی فعالیت ها می تواند سبب اسیب و پارگی پرده بکارت شود از جمله :
•    ورزش های سنگین از جمله ژیمناستیک اسب سواری وکاراته
•    انجام نزدیکی و مقاربت و دخول الت مردانه که از مهمترین عوامل پارگی پرده بکارت میباشد.
•   خود ارضایی همراه با داخل کردن یک جسم خارجی به درون واژن باشد میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عده ای نیز بطور مادر زادی با مشکل عدم وجود پرده بکارت مواجه هستند.
•    با احتمال کمتری تصادف نیز میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عملهای لگنی وخیم

 

تشخیص پارگی پرده بکارت

 

حالت لبهای کوچک اطراف واژن:

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

 

شکل ورودی واژن:

اگر ورودی واژن شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده بکارت با دخول الت مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد و حلقوی به ۷۷ تبدیل می شود.

البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.

 

دهانه رحم

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.

 

حالت ارتجاعی پرده بکارت

اگر پرده بکارت حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، دچارپارگی می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقوی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد.
از طرفی  دربرخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود و توجّه به پرده بکارت، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج،  نزدیکی داشته است، نیست.

شک به سلامت پرده بکارت خود فقط از طریق معاینه پزشک میتوانید اطمینان حاصل کنید و به هیچ عنوان توسط خود فرد قابل تشخیص نخواهد بود.

 

پاره شدن پرده بكارت با انگشت

آیا داخل کردن انگشت به واژن میتواند باعث پارگی یا آسیب بکارت شود ؟من چند وقت پیش انگشتمو از روی کنجکاوی وارد واژنم کردم حالات خیلی میترسم!

پاسخ
با سلام، وارد شدن هر چیزی به داخل واژن میتواند منجر به آسیب بکارت یا پارگی آن شود، حال می خواهد آلت مردانه باشد یا جسم یا استفاده میوه هایی که حالت آلت مردانه را دارند ویا حتی وارد کردن انگشت اما همانطور که ذکر شد احتمال دارد و باید معاینه شوید
پس در پاسخ اجمالی بله این احتمال هست اما اینکه آیا بکارت شما پاره شده یا آسیب دیده ، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت معاینه

 

پارگی پرده بکارت با انگشت و خود ارضایی

 • آیا پرده بکارت در اثر خود ارضایی خارج واژن از بین می رود؟

سلام،قبلا یه بار به سایتتون مراجعه کرده و سوالمو پرسیدم ولی اینجا هم دوباره تکرار میکنم لطفا راهنماییم کنین،دختری ۲۲ ساله هستم که بسیار به مسائل مذهبی معتقدم ولی حدود ۹ سال پیش از روی ناآگاهی مرتکب عمل زشت خودارضایی شدم سالهای اول حتی نمیدونستم کاری که دارم میکنم خودارضاییه، بعدها هم که فهمیدم دیگه خیلی دیر شده بود و میشه گف که بهش معتاد شده بودم،خیلی سعی کردم ترکش کنم و توبه کنم ولی بازم تکرارش کردم،تا اینکه بالاخره تونستم از ۵-۶ ماه قبل کاملا ترک کنم و توبه امو نشکستم،تو رو خدا ببخشید خیلی خیلی خیلی خجالت میکشم از سوالم، با اینکه توبه کردم ولی عذاب وجدان دارم یعنی بایدم داشته باشم،از طرفیم نگران بکارتمم هستم، معذرت میخوام ولی تا حالا هیچ وقت نشده بود که با هیچ چیزی داخل واژن بشم،به نظرتون سالمم؟؟؟ درضمن اون موقع ها خیلی این کارو انجام میدادم حتی گاهی چند بار در یه روز،لطفا راهنماییم کنین، واقعا معذرت میخوام خیلی ازتون خجالت میکشم،ممنونم اگه کمکم کنین

پاسخ :سلام. عزیزم تا چیزی وارد واژن نشه ،پرده بکارت یا پرده مهبل آسیب نمی بینه . نگران نباش .

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

 

گرداوری: زناشویی

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت  کلیک کنید

424 نظر

 1. ایا پرده بکارتی وجود دارد که انقدر عقب باشد که الت تناسلی مرد باید کاملا داخل شود

 2. سلام.
  یا پردهی شما ارتجاعیه و یااینکه باید بیشترپیش برین

 3. سلام من چند سال پیش سر انگشتم رو داخل واژن کردم .خون نیومد ولی خیلی درد داشتم شبش .یعنی مردم پاره شده .نمیتونم برم دکتر خیلی هم نگرانم توروخدا جواب بدین

 4. سلام اگر پرده شکل 7 داشته باشد حتما حتما نشانه پارگی است من تا بهال باکسی ارتباط نداشتم ولی شولاخم شکل هفت است تورو خدا کمک کنید دارم دیوانه میشوم

 5. سلام
  من نامزد کردم و خیلی نگرانم
  میتونم عکس بفرستم تشخیص بدین
  من نزدیکی و رابطه نداشتم اصلا ولی استرس شدیدی دارم
  البته خودم نگاه کردم فکر کنم دو تکه ای باشه
  لطف میکنید جواب پی ام من و بدین ممنون
  و برام ایمیل کنید با تشکر

  • سلام امکان ارسال عکس وجود نداره جای نگرانی هم نیست با یه مراجعه حضوری شکتون برطرف میشه

 6. سلام من یه دختر 30ساله هستم برای خودم متاسفم با نشر این دید گاهم ولی ناچار بودم که این دید گاه رو بنویسم من حدود 5سال پیش وقتی دستشوی میرفتم پریود بودم فشار اب داغ داخل واژنم رو میشستم.یه بار که خیلی ترشح داشتم باز مس زمان پریودم داغل واژنم رو.شستم یکم خون اومد بعدشم پریود شدم. حال میترسم که بکارتم اسیب دیده باشه ازتون می خوام منو راهنمایی کنین جرأت ندارم به پزشک هم مراجعه کنم اخه خانواده من سنتی هستن. اگه واقعا بکارت نداشته باشم با من بر خورد بدی خواهد شد از تون راهنمای می خوام لطفا کمکم کنین این ایدی تلگرامم لطفا اونجا به من توضیح بدین چیکار کنم

  • سلام نیاز به ارسال ای دی تلگرام نیست ! بکارت شما سالمه

 7. سلام من نوزده سالمه و چهار سال پیش با نامزد اولم رابطه‌ی جنسی داشتم توی هشت رابطه‌ی جنسی به اندازه دو دستمال کاغذی خون امده و دوساله خود ارضائی میکنم از طریق مقعد میخواستم بدونم بکارت من از چه نوعی میباشد و برای ازدواج میتونم اقدام کنم آیا در آینده برای باردار شدن من مشکلی پیش نمیاد خیلی ممنون میشم که به این سوال من پاسخ سریع داده بشه

  • سلام متوجه سوالتون نشدم ولی برای بارداری مشکلی پیش نمیاد

 8. اگه میشه جواب بدین توروخدا

 9. سلام ایامیشه من عکس بفرستم ببینین پردم سالمه یانه؟؟

 10. سلام من اقا هستم بیس سه سالمه نامزد دارم ب شکل سطحی با نامزدم رابطه برقرار کردم ازروی واژن ولی احساس نمیکردم ک التم وارد شده نامزدمم همچین حسی نراشت و مایع منی روی واژن ریخته میشد امکان داره همسرم باردار بشه؟

  • خیر اگه نامزد شماپرده داشته باشن باردار نمیشن.
   اگ باردیگ دلتون از این کارا خاست .قبلش قرص ldفوری بگیرید1000تومان هستش بعد عشق بازی نامزدتون بخورن خیالتون راحت بشه

 11. سلام من چندبار با نامزدم نزدیکی سطحی داشتم سرآلتش رو وارد واژنم میکردیا با انگشت واردش میکرد و هیچ خونی نمیومد اما یک بار که انگشتش رو ]چندین بار بافشار داخل واژنم کرد همون لحظه چیزی نشدمنتها بعد از نیم ساعت که سرویس رفتم چند قطره خون دیدم، ناگفته نماند من تازه پریودم تموم شده بود بنظرتون پرده م اسیب دیده؟؟

  • سلام .
   احتمالش 50و50هستش.
   چون همسرتون سرالتش رو وارد واژنتون کرده حتما100درصدپردهی شما اسیبی سطحی دیده.
   این کارا تکرار نشه خیلی بهتره.
   اگه زیاد باشه حتما ازبین میره.
   خون هم یا برای ازبین رفتن پردهی شماست یا برای زخم شدن و اسیب دیدن اون.

 12. سلام معذرت میخوام ی سوال داشتم من اصلا رابطه جنسی یا نزدیکی خاصی با هیچ پسری نداشتممم اما احساس میکنم بدون رابطه هم میشه پردت از بین بره نگرانم ک منم دچار این شده باشم ایا پرده ب جز رابطه یا خود ارضایی با چیز دیگ از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید

 13. شیماا یکتا

  سلام خسته نباشید من سر یه اتفاقی که افتاده بود برام رفتم پیش دکتر متخصص ماما که چند سال سابقه داشته بعد گفتم که یه کمم خون دیدم خیلی کم گفتم انگشتمو ناخواسته واردش کردم منو معاینه کرد گفت سالمه بعد من الان باز خودم میترسم هی این شکل پرده های بکارتو با مال خودم تطبیق میدم انگار دنیونه ایه نمیدونم انگار شکل هیچ کدوم نیست
  یعنی دکتر حتما درست گفته؟ ما خودمون قادر به تشخیص نیستیم؟ ترو خدا حواب بدین به سوالم خواهش میکنم

 14. سلام من ۱۵‌سالمه و یک سوراخ پایین واژنم دارم واقعا نگرانم فقط۱بار خودارضایی داشتم ایا سوراخ مربوط به پاره شدن بکارت است؟؟ خواهشا جواب بدین کارم شده گریه همش…..

 15. سلام من یکی از لبهای کوچک اطراف واژنم درازه یکیشم کوچیکه واقعا اذیتم میکنه خجالتم میکشم برم دکتر…راهنماییم کنین من به خاطر این موضوع ازدواج نمیکنم ….تروخدا بگین چکار کنم لطفا زود جواب بدین

  • خیلی از خانمها این مشکلو دارن بعضا عمل میکنن ک درست بشه

 16. با سلام من چندبار از سرسره استخر شدید ضربه وارد شده میتونم عکسش رو بفرستم بگین که پاره شده یا نه از دکتر زنان هم خجالت میکشم برم پیشش لطفا راهنمایی کنید خیلی میترسم

  • یلدا ماما

   جواب….لطفا عکسشو بفرست و توظیح کامل بده ببینم چجوری اسیب دیده

 17. سلام ببخشید میتونم عکس بفرستم شما تشخیص بدین سالمه یا نه؟لطفا در اسرع وقت به من ایمیل بزنید.مچکرم

  • باسلام به هر دلیلی غیر از عمل غیر شرعی ترسی وجود نخواهد داشت

  • نرگس طالبی

   سلام بنده دکتر نرگس طالبی هستم متخصص زنان و زایمان به ایمیل من عکست رو بفرست تا تشخیص بدم و تو هم از نگرانی در بیای.

  • متاسفانه بله

  • آرش شکیبا

   عکسش رو بفرست برای من متخصص پرده بکارت هستم

 18. سلام خسته نباشید خیلی خیلی خیلی معذرت میخوام اینو میگم. من چند سالی هست که خودارضایی میکردم و فقط مالشی بود و هیچی داخلش فرو نکردم الانم یک ماهه توبه کردم توروخدا بگین پرده ام سالمه یا نه؟؟؟

 19. اگه پرده بکارت آسیب ببینه تو ازدواج مشکل ایجاد میکنه؟از لحاظ آزمایش و اینا

 20. توروخدا میشه جواب بدید

 21. سلام توی دستشویی دیدم یه مایع سفید داره ازم میاد بیرون بعد کشیدمش بیرون بعد از اون تقریبا بمقدار زیاد مایع سفید ازم بیرون اومد ولی خون نیومد یعنی به پردم اسیب دیده ؟قبلا دکتر رفته بودم گفته بود حلقویه توروخدا جواب بدید

  • سلام.
   نه بانو اسیب ندیده.

   ببخشید?ارضاشده بودی.
   ک مایع سفید ازبدنت اومده

 22. رضا۰۰۱۱

  سلام میتونم شمارتونو بگیرم از تلگرام یه عکس بفرستم ببینید پرده بکارت پاره شده یا ن؟؟؟؟دستتون درد نکنه منکه هرچقد نگا کردم چیزی سر درنیاوردم

 23. سلام وقت بخیر من 28 ساله هستم و زمانی که اول دبیرستان بودم مرتکب خودارضایی مالشی شدم هیچوقت هیچ وسیله ای رو وارد نکردم . یکبار چند قطره خون در حد لکه ازم اومد. الان در شرف ازدواج هستمو خیلی استرس باکره بودنم رو دارم شرایطم طوری هست که نه میشه به کسی بگم نه میتونم دکتر برم میشه راهنماییم کنید
  اینو بگم که من تا قبل از اون عادت ماهیانه نشدم و بعد از اون عادت من شروع شد

 24. الان من پرده بکارت ندارم ؟

 25. سلام خسته نباشید
  من 21سالمه وقتی 9ساله بودم از بلندی افتادم وخون ریزی داشتم و وقتی 17سالم بود از روی کنجکاوی انگشتمو داخل کردم میترسم پاره شده باشه خونیم نیومد بنظرتون چکار باید بکنم؟

  • سلام.
   نه سالگی شما پریود هم میشدی؟؟/اگ شما در نه سالگی عادت ماهانه میشدین بله پاره شده . اگ نه ک پاره نشده.
   با مراجعه ب دکتر زنان متوجه میشین.

 26. سلام من چند ماه پیش سکس داشتم ولی خونریزی نداشتم یا شایدم من ندیدم ایا الان بعد از چن ماه میشه فهمید که من اون موقع سالم بودم یا نه
  لطفا راهنماییم کنین خیلی ممنون
  خیلی به کمکتون احتیاج دارم

  • سلام.
   باازمایش میشه فهمید کی و باچی پاره شدهو یا اینکه پردهی شما ارتجاعیه همین دو صورت هستش.

 27. سلام ببخشید من ۱۶ سالمه چند وقت پیش با نامزدم ….وسر الت نامزدم خیلی کم وارد واژنم شد وبعدش چند قطره خون اومده الان من نگرانم میخواهم بدونم پاره شده یا خیر؟؟لطفا میشه زود جواب بدید یکم نگرانم

 28. سلام
  من توی آینه که نگاه میکنم هیچ کدوم از شکل هایی که هست رو نمیبینم..در حقیقت یک سوراخ هست و شاید یک سانت از ورودی واژنم رو هم میبینم و دیواره اش رو که کامل گرفته ورودی واژن رو..چیزی به شکل پرده نازک که ورودی واژن رو بپوشونه نمیبینم..من تا حالا رابطه نداشتم و چیزی داخل واژنم وارد نشده فقط در گذشته چند بار با مالش خودارضایی داشتم که از ترس کنار گذاشتمش…چرا پرده رو نمیبینم…این خیلی نگرانم میکنه

 29. سلام من خيلي خجالت ميكشم حرفمو بگم ولي چاره اي برام نمونده من هيچي از پردم نميدونم نميدونم چه مدليه تنها چيزي كه ميدونم اينكه چند باري تو اوايل سن بلوغ از سره نا آگاهي خود ارضايي كردم كه به شدت پشيمونم و بدتر از اون اينكه خودارضاييم با دخول انگشتم بوده
  خواهش ميكنم بهم بگيد چيشده
  من اصلا روم نميشه برم دكتر و اينكه خيلي ميترسم خيلي ميترسم

  • فقط يه چيزي و اضافه كنم تا بحال موقعي كه انگشتم و وارد بدنم ميكردم هيچي خونريزي نداشتم
   من خيلي ترسيدم شب و روز ندارم همش دارم به اين موضوع فكر ميكنم كه چي ميشه آيندم???

  • يه سوالم دارم اگر برم دكتر
   دكتر ميفهمه كه تا به حال سكس نداشتم؟يعني معلوم ميشه يا اينكه فرقي نميكنه چجوري پاره شده
   من خيلي نگرانم توروخدا بهم حق بدين?????

  • عزیزم بادیدن عکس های وازن های مختلف میتونی بفهمی ک وازنت سالمه یا نه

  • سلام.
   بله دکتر میفهمه که تابحال رابطه نداشتی.
   امکانش هس پاره شده باشه اما خیلی کم.
   برئ ازمایش بده اگ پرده بکارت رو نداشتی با لیزر یا دوختن میتونی ترمیمش کنی هزینش 2الی3 میلیون تومان هستش

 30. سلام من با نامزدم نزدیکی داریم بار اول که داخل کرد هیچ خونی نیومد ولی بار چهارم پنجم بود که اندازه دو قطره خون اومد و قطع شد میخواستم بدونم پرده ام از چه نوعیه؟؟

 31. سلام من ۱۸ ساله استم و تقریبا ۶ سال پیش از روی کنجکاوی کلکم داخل به بسیار راحتی در جای پرده بکارت رفت و کدام خون چیزی نیامد و حالا یک حلقه بسیار کوچک در جای پرده بکارت دیده میشود آیا سالم است یا خیر؟

  • سلام بله سالمه البته نیاز به مراجعه به پزشک زنان هست تا اطمینان پیدا کنید

  • خیلی ممنونم از شما☺

 32. سلام تبسم استم ۱۸ سال و نامزد استم تقریبا ۶ سال پیش از روی کنجکاوی دستم داخل رفت و حالا فقد یک حلقه کوچک است آیا پاره شده یا خیر؟

 33. سلام ببخشیدمن چندباری خودارضایی کردم ولی انگشت داخل نکردم ومالشی هم ندادم چندروزی استرس داشتم ک دیدم چندقطره خون اومده حالاشک کردم ک پرده دارم یانه اگه میشه بهتون نشون بدم

  • سلام نگرانی شما بی مورده نیاز به ارسال عکس هم نیست

 34. سلام من با نامزد میخاستیم از پشت رابطه برقرار کنیم که اشتباهی التش به اندازه نصف سرالتش داخل جلو من شد و من همون موقع خون دیدم و صبحش خون بیشتر اومد فک میکنید پرده مو از دست دادم یا واسه اینه ک پریود شدم؟

 35. سلام من تازگي نامزد كردم موقع رابطه خيلي پيش رفتيم نميدونم چرا خون نيومد ممكنه بكارتم پاره نشده باشه؟

 36. سلام من مال خودمودیدم شکلش لوزیه،شبیه عکسای بالانبود،یعنی چی؟

  • سلام.
   بیضی هم شکلی از پرده هست.
   سالمه پردهی شما.

 37. سلام ببخشید گیج شدم پرده بکارت همون سوراخ هست؟یا داخل سوراخ قرار داره
  ایا امکان داره کسی سوراخی ک توی واژنه خیلی تنگ و ریز باشه اما پردش پاره شده باشه•؟؟
  من خود ارضایی کردم استرس دارم.

  • سلام نه اون سوراخه واژنه! در حالت معمول در ابتدا واژنه !نه پاره نشده! احتمالا بکارت شما ارتجاعی باشه

  • ممنون ازپاسخگویی تون.بله در ابتدا هست اونقدر تنگ هست که نمیشد داخلش رو ببینم که ایا پرده ای هست یا خیر.ولی جوابمو گرفتم.ممنووونم❤️

 38. سلام.من ۱۸سالمه و هیچ نزدیکی باکسی نداشتم ولی توبچگی خودارضایی مالشی داشتم وچندباری ک دستشویی رفتم انگشتم وارد اونجایی ک ادرار میکنم شده و لمس کردم الان استرس دارم ک ایا پرده بکارت دارم یانه .خواهشن جواب بدید .توروخدا

  • سلام . معمولا با این اعمال پرده بکارت پاره نمیشه و به فشار و دخول بیشتری نیاز هست . استرس نداشته باشید .

  • سلام.
   شما باید ب دکتر مراجعه کنید .
   بله عزیزم احتمالش هس پاره شده باشه.

 39. روژینا سمیعی

  سلام. می خواهم بپرسم که من با کلیتوریسم خود ارضایی می کنم وقتی ۱۳ ساله م بود پرده م به شکل حلقوی بود اما الان وقتی۱۷ساله م بود تگاه کردم دیدم که پرده م شرایط پاره شدن رو ندارد و لی شکل قبلی هم ندارد . آیا امکان داره که پرده م پاره شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟///؟؟؟؟/////؟؟//؟؟//؟لطفا خیلی زود جوابمو بدین.

 40. سلام ببخشید میشه من عکس بگیرم بفرستم شما بهم بگین بکارتم سالمه یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.