خانه / زناشویی / پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

 

 پرده بكارت

پرده بکارت ، غشاء البکارة ، هایمن،hymen، به زبان لاتین برگرفته از نام الهه عروسی در فرهنگ یونان باستان است. در  زبان فارسی بكارت به مفهوم دوشیزه بودن ، دختری و تازگی استفاده می شود.بکارت در اصطلاح پزشکی به انواع پرده ها گفته می شود. از جمله پرده یا غشایی که قلب را احاطه می کند ولی به دلیل کاربرد بیشتر آن در غشای واژن ، این واژه ، معادلی برای پرده بکارت واژن جا افتاده است.

اما در اصطلاح عموم، پرده بكارت به بافت یا غشای نازکی می گویند که از جنس مخاطی است و ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می پوشاند.

 

انواع پرده بکارت

-پرده بکارت حلقوی : در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
-پرده بکارت ارتجاعی یا هلالی : پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ خونریزی ندارد.
-پرده بکارت تیغه ای یا دو تکه : پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد.
-پرده بکارت غربالی یا مشبک : پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است.
پرده بکارت بسته یا مسدود : پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

عکس و تصویر پرده بکارت

در زیر شما می توانید عکس پرده بکارت را ببینید .این نمونه ها رایج ترین نمونه ها ی پرده بکارت هستند و لزوما نباید پرده بکارت شما شبیه این عکسها باشد پس نگران نباشید که چرا پرده بکارت من شبیه هیچکدام از این عکسها نیست .

عکس و تصویر پرده بکارت

 

 آسیب و پارگی پرده بکارت

برخی فعالیت ها می تواند سبب پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شود. برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت در داخل واژن قرار دارد، پرده بکارت که از جنس دیواره بیرونی واژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد.

برخی فعالیت ها می تواند سبب اسیب و پارگی پرده بکارت شود از جمله :
•    ورزش های سنگین از جمله ژیمناستیک اسب سواری وکاراته
•    انجام نزدیکی و مقاربت و دخول الت مردانه که از مهمترین عوامل پارگی پرده بکارت میباشد.
•   خود ارضایی همراه با داخل کردن یک جسم خارجی به درون واژن باشد میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عده ای نیز بطور مادر زادی با مشکل عدم وجود پرده بکارت مواجه هستند.
•    با احتمال کمتری تصادف نیز میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عملهای لگنی وخیم

 

تشخیص پارگی پرده بکارت

 

حالت لبهای کوچک اطراف واژن:

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

 

شکل ورودی واژن:

اگر ورودی واژن شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده بکارت با دخول الت مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد و حلقوی به ۷۷ تبدیل می شود.

البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.

 

دهانه رحم

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.

 

حالت ارتجاعی پرده بکارت

اگر پرده بکارت حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، دچارپارگی می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقوی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد.
از طرفی  دربرخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود و توجّه به پرده بکارت، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج،  نزدیکی داشته است، نیست.

شک به سلامت پرده بکارت خود فقط از طریق معاینه پزشک میتوانید اطمینان حاصل کنید و به هیچ عنوان توسط خود فرد قابل تشخیص نخواهد بود.

 

پاره شدن پرده بكارت با انگشت

آیا داخل کردن انگشت به واژن میتواند باعث پارگی یا آسیب بکارت شود ؟من چند وقت پیش انگشتمو از روی کنجکاوی وارد واژنم کردم حالات خیلی میترسم!

پاسخ
با سلام، وارد شدن هر چیزی به داخل واژن میتواند منجر به آسیب بکارت یا پارگی آن شود، حال می خواهد آلت مردانه باشد یا جسم یا استفاده میوه هایی که حالت آلت مردانه را دارند ویا حتی وارد کردن انگشت اما همانطور که ذکر شد احتمال دارد و باید معاینه شوید
پس در پاسخ اجمالی بله این احتمال هست اما اینکه آیا بکارت شما پاره شده یا آسیب دیده ، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت معاینه

 

پارگی پرده بکارت با انگشت و خود ارضایی

 • آیا پرده بکارت در اثر خود ارضایی خارج واژن از بین می رود؟

سلام،قبلا یه بار به سایتتون مراجعه کرده و سوالمو پرسیدم ولی اینجا هم دوباره تکرار میکنم لطفا راهنماییم کنین،دختری ۲۲ ساله هستم که بسیار به مسائل مذهبی معتقدم ولی حدود ۹ سال پیش از روی ناآگاهی مرتکب عمل زشت خودارضایی شدم سالهای اول حتی نمیدونستم کاری که دارم میکنم خودارضاییه، بعدها هم که فهمیدم دیگه خیلی دیر شده بود و میشه گف که بهش معتاد شده بودم،خیلی سعی کردم ترکش کنم و توبه کنم ولی بازم تکرارش کردم،تا اینکه بالاخره تونستم از ۵-۶ ماه قبل کاملا ترک کنم و توبه امو نشکستم،تو رو خدا ببخشید خیلی خیلی خیلی خجالت میکشم از سوالم، با اینکه توبه کردم ولی عذاب وجدان دارم یعنی بایدم داشته باشم،از طرفیم نگران بکارتمم هستم، معذرت میخوام ولی تا حالا هیچ وقت نشده بود که با هیچ چیزی داخل واژن بشم،به نظرتون سالمم؟؟؟ درضمن اون موقع ها خیلی این کارو انجام میدادم حتی گاهی چند بار در یه روز،لطفا راهنماییم کنین، واقعا معذرت میخوام خیلی ازتون خجالت میکشم،ممنونم اگه کمکم کنین

پاسخ :سلام. عزیزم تا چیزی وارد واژن نشه ،پرده بکارت یا پرده مهبل آسیب نمی بینه . نگران نباش .

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

 

گرداوری: زناشویی

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت  کلیک کنید

426 نظر

 1. من کیست در ادنکس سمت راست دارم وخودارضایی کردم ایا ممکن است خطر ناک باشد

 2. باسلام من دچار کیست در ادنکس سمت راست هستم وبه دکتر مرجعه کردم .ودر طول درمان خود ارضایی داشتم (مالشی)ایا امکان دارد که برای کیستم خطر ناک باشد

 3. سلام خسته نباشید‌.ممکنه وقتی سر آلت اتفاقی سربخوره و فقط سر آلت به پرده بکارت فشار اورده باشه و حتی خون سر آلت دیده نشد .ولی چند ثانیه بعد ۲،۳ قطره خون اومد.فقط همون لحظه که یهویی برخوردکرد یکم درد گرفت.بعدشم درد نداشتم.جز یه بار که موقع ادرار اب گرفتم درد گرفت اونم خیلی خیلی کوتاه بود و بعد از اون دیگه درد نداشتم.ممکنه پرده من پاره شده باشه؟خواهشا کمک کنین?

 4. سلام من بکارتم مسدوده بعد موقع پریود شدن خیلی درد دارم و وقتی راه میرم عضله تناسلیم درد میگیره و باد میکنه باید ﭺیکار کنم برم دکتر ?

 5. با سلام
  به پزشک مراجعه کردم گفتن سمت چپ پردت اسیب دیده و از نوع حلقویه
  حالا من میترسم ک نکنه پامو زیاد باز کنم یا ورزش کنم یا هر کار کوچیکی دیگه پردم پاره بشه
  همش استرس دارم و چکش میکنم
  ایا با این کارا ممکنه پرده ی اسیب دیده پاره بشه؟

 6. خوب هم سن بودیم…دوران بچگی بوده?

 7. سلام ی سوال داشتم من آخر سر نفهمیدم پرده حلقوی ارتجاعیه یا پرده هلالی ارتجاعیه؟
  آخه تو سایتای مختلف دیدم که نوشته پرده حلقوی امکان ارتجاعی بودنش هست و راجعبه پرده هلالی همچین چیزی نوشته نشده…..و اینکه پرذه هلالی امکان کش اومدن و عدم پارگیش هست یا نه؟؟؟؟ممنون میشم جوابمو بدین

 8. باسلام
  شونزده ساله ام
  حدود ده ماه پیش شیعی رو وارد واژنم کردم
  انگشتمم تا ته کردم توی واژنم ولی دردی ک بود زیاد نبود
  هیچ خونی هم ازم نرفت
  میترسم پرده ام پاره شده باشه واقعا میترسم
  امکانش هست ک پاره شده باشه؟؟

 9. سلام…من در سن ۷ سالگی سکس داشتم با یه پسر ۷ ساله
  اما درد یا خونی نداشتم
  از وقتی فهمیدم پرده بکارت چیه ذهنمو درگیر کرده
  امکان داره پاره شده باشه ؟

 10. ماه پیکر

  سلام واژگنم خارش داره خیلی زیاد مجرد و باکره هستم درمانش چیه

 11. سلام
  من چن روز پیش با نامزدم ارتباط مالشی ب مدت نسبتا طولانی داشتم. نامزدم خیلی مراقب بود ک آلتش داخل نشه اما ی دفعه واژنم شروع یه سوزش کردوازش خون اومد. آیا ممکنه پرده من آسیب دیده باشه? اگر نه پس اون خون برای چی بوده?

  • با سلام

   بله الت ایشون وارد واژن شده و به بکارت اسیب زده

  • من رفتم معاینه دکتر گفتن پردت از نوع حلقوی ارتجاعی هستش و کاملا سالمه
   اما ذهنمو درگیر کرده ک اون خون مال چی بوده پس??? روم نشد از دکتر بپرسم

 12. سلام من هفت شهریور بدون دخول رابطه داشتم الان هجدهم باید پریود میشدم نشدم ایا امکان بارداری هست پرده من ارتجاعیه اما اصلا دخول صورت نگرفته فقط اب منی ریخت بین پاهام؟نگرانم لطفا بگید دلیل تاخیر چی هست

  • با سلام

   منی کجا ریخت؟ روی الت ؟

  • راستش خودش میگه نریختم منم میگم شاید ریخته باشه الان پنج روزه پریود نشدم چیکار کنم ؟راستش از عقب رابطه داشتیم وقتی در اورد میترسم ریخته باشه اما زود شستم

  • چیکار کنم یعنی به این زودی ادم باردارمیشه اگه نیستم چرا پریود نمیشم الانم احساس سوزش دارم… خیلی می ترسم تو رو خدا ی راهی جلو پام بذارید… من حتی نمیدونم نوع پردم چی هست چه برسه به این چیزا

  • چیکار کنم یعنی به این زودی ادم باردارمیشه اگه نیستم چرا پریود نمیشم الانم احساس سوزش دارم… خیلی می ترسم تو رو خدا ی راهی جلو پام بذارید…ی بار هم دخول نداشتیم

  • با سلام

   مگه ما گفتیم باردار شدین؟!استرس و فشار روحی میتونه باعث تاخیر در قاعدگی بشه و سیکل عادت ماهانه رو دچار بی نظمی کنه

  • نه اخه میگید کجا ریخت من فوق العاده استرس دارم تو این شرایط ادم چند وقت دیگه پ میشه؟

  • با سلام

   شما که دقیق توضیح نمیدین ! خودتون هم متوجه نشدین چه اتفاقی افتاده! من فقط یه سوال مطرح کردم ! احتمال بارداری وجود نداره اما خب 100 درصد هم نیست!!!کارتون از نظر اخلاقی و شرعی صحیح نیست توجیه نکنید سکس انال به مراتب کراهت و خطری بیشتری رو متوجه فرد میکنه! دقیق مشخص نیست ارامشتون رو حفظ کنید !

  • فقط اینو بهم بگید لطفا که چه مدت دیگه امکانش هست پ بشم؟ممنون

  • ما از لحاظ شرعی محرمیم ولی عرفا جا نیافتاده… میدونم خودمم مطمعن نیستم چی شده اما شما هم نمیگید که اگه مثلا پریود عقب بیافته نهایتا چندروزعقب میافته؟الان من چکارکنم ی راهنمایی بکنید

  • یه هفته صبر کنید

  • چرا جواب منو نمیدید :-\

  • ممنون یک هفته ؟بعدش چکارکنم

  • بله ، بعد به پزشک مراجعه کنید

  • سلام دکتر جان خوبی اگه من برم همینارو بگم پزشک درکم میکنه ؟کمک میکنه؟

  • با سلام

   بله

  • ممنون شما خیلی خوبید

 13. سلام من چندوقت پیش یه جیزی واردواژنم کردم مجردهستم.ولی واسه ازدواج میترسم.نوعش هم حلقوی هستش…راهنماییم کنین چیکارکنم ..؟

  • با سلام

   اشتباه کردین که انگشت داخل واژن کردین الان هم معاینه بشید

 14. سلام .خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم ۳۰سالمه واسه معاینه پرده بکارتم پیش دکتر رفتم .معاینه م که کرد گفت پرده بکارتم دندانه دار هستش ولی یک قسمتش آسیب دیده بعد بهم گفت که سرفه کنم چندتا سرفه کردم لبهای آلتمو که ازهم باز میکرد دردم میگرفت،گفت چون واژنت خیلی تنگه پرده بکارتت مشخصه، احتمالا اون آسیب دیدگی مادرزادی باشه میخوام بدونم آیا گواهی سلامت بهم میدن ؟؟؟اون آسیب یعنی چی !؟بکارتم که مشخص .ممنون میشم جوابمو بدید .

  • با سلام

   پزشک با علم به اینکه آسب دیدگی جزئی یا مادرزادی هست! میتونه براتون گواهی بکارت صادر کنه و از این حیث مشکلی نیست!

 15. سلام…من موقع رابطه بدون اینکه احساس کنم چیزی وارد واژنم بشه.احساس درد و سوزش داشتم و خونریزی داشتم که همراه با چندتا لخته خون بود و چند ساعت بعد هم چندتا قط خون اومد همراه با سوزش. یعنی پردم پاره شده؟ یا اگه پارگی اطراف واژن باشه.باید برم دکتر؟

 16. سلام من حدود یک سال پیش خود ارضایی داشتم و قبل اون دوسال پیشش من انگشتمو کردم داخلش ولی خونی نیومد ولی یک سال پیش کردم چند بار باز خیلی خیلی کم خون اومد بعده چند ثانیه قطع شد خیلی خیلی مبترسم و از کارم خیلی پشیمونم هروزم سره این جریان استرس دارم ک موقع ازدواج مشکل داشه باشم ..امکانش هس پارع شدع باشههههع؟؟؟؟:((((((

 17. سلام ببخشید من الان 2ساله ازدواج کردم،قبل ازدواج به پزشک مراجعه کردم وبرگه سلامت بکارتمو گرفتم،ولی شب عروسی هیچ خومی ندیدم،ولی الان بعد دوسال رابطه حین رابطه خون دیدم،زخم نیستم ،عادت ماهیانه هم نیستم،یعنی میشه بکارتم باشه؟؟بعد رابطم باشوهرمم خیلی نبوده،،کارش طوریه زیادپیش هم نیستیم

 18. سلام ببخشید من الان 2ساله ازدواج کردم،قبل ازدواج به پزشک مراجعه کردم وبرگه سلامت بکارتمو گرفتم،ولی شب عروسی هیچ خومی ندیدم،ولی الان بعد دوسال رابطه حین رابطه خون دیدم،زخم نیستم ،عادت ماهیانه هم نیستم،یعنی میشه بکارتم باشه؟؟بعد رابطم باشوهرمم خیلی نبوده،،کارش طوریه زیادپیش هم نیستیم

 19. پس نظرا من کو؟؟

  • با سلام

   تا ساعتی دیگه مشکل برطرف میشه در حال انتقال سایت به سرورهای دیگر هستیم !

 20. با سلام میخواستم بدونم ایا اگه پرده بکارت رو جراحی کنیم بعد از چند سال اگه به پزشکی مراجعه کنیم متوجه میشه که ما پردمونو دوختیم؟وایا اگه جراحی کنیم شب زفاف وقتی میخواد پاره بشه خونی میاد ؟؟؟

 21. سلام من در ۱۴ سالگی با فشردن پاهام به هم خود ارضایی کردم ولی وقتی ارضا شدم چن قطره خون اندازه سر سوزن همراه با اب منی بود ایا پردم اسیب دیدع؟

 22. سلام من ۱۸ سالمه با نامزدم حدود سه چهار ماه هست رابطه دارم تو نزدیکی هامون اصلا الت وارد واژن نشده ایا ممکنه که پردم پاره شده باشه خیلی میترسم توروخدا زودتر جواب بدین نگرانم

 23. سلام.خجالت میکشم حتی وقتی بهش فک میکنم
  من حدوددوسال پیش خودارضایی داشتم اصلانمدونستم پرده توورودیه..هم باانگشت هم دوسه بارباچیزایه دیگه ای این کاروکردم..اولین باریه لکه کوچیک اومدو..بعدچندین باردوسه قطره خون…بدون دردشدیدی..
  خلی میترسم..تازه نامزدکردم..وحشتناک ذهنمودرگیرکرده.
  ینی پاره شوده؟؟؟؟؟؟؟

  • با سلام

   بله بکارت شما اسیب دیده ، معاینه بشید برای تشخیص دقیق تر

 24. سلام جناب دکتر.خودارضایی داشتم چیزی داخل نکردم ی قطره خون اومد خیلی میترسم دکتر هم نمیتونم برم.میشه عکس بدیم جزعی میتونین بگین اسیب دیده یانه؟خیلییییی نگرانم

  • با سلام

   خیر امکانش نیست! احتمالا به واژن صدمه زدی و خون از بکارت نیست

 25. ناشناسم

  سلام من چندباری یک انگشتمو به داخل واژنم کردم و کمی به پایین فشار دادم تواون لحظه نه خونی ازم اومد و نه درد امد ایا پرده بکارتم پاره شده ؟؟اگه پردم از نوع حلقوی بشه چی ایا امکان پاره شدنش هست ؟؟؟؟

 26. سلام ببخشید نمیدونم چه جوری سوالمو بپرسم اصلا روم نمیشه چن سال پیش كه من دركی از وجود بكارت نداشتم خودارضایی میكردم یه چیز بزرگ از زیر شورت به خودم فشار میدادم اون قد كوچیك نبود كه داخل شه فقط به خودم قشار میدادم ایا ممكنه اسیب داده باشه

  • سلام ببخشید نمیدونم چه جوری سوالمو بپرسم اصلا روم نمیشه چن سال پیش كه من دركی از وجود بكارت نداشتم خودارضایی میكردم یه چیز بزرگو سفت از زیر شورت به خودم فشار میدادم اون قد كوچیك نبود كه داخل شه فقط به خودم قشار میدادم ایا ممكنه اسیب داده باشه

  • با سلام

   قاعدتا نباید بکارت اسیب دیده باشه و انشالله مشکلی نیست

 27. نه عزیزم انتظاره غیب گویی ندارم….
  ممنونم باباته پاسختون….
  واقعا متشکرم…. فدای شما…

 28. سلام دختر۱۸ساله هستم باشوهرم نزدیکی کردم ولی هیچ خون ریزی ای نداشتم… به دکترزنان مراجعه کردم ک گفت تاحدودی میشه گفت پرده ی شما ارتجاعی هست ولی پرده ی بکارته شما حداقل یکم خون ریزی رو باید داشته باشد ولی من هیچ خوم ریزی ای نداشتم و در خانواده ام همشان پرده شان از نوعه غیره ارتجاعی بوده و همگی همراه با خونه بوده….
  توروخدا بهم بگین پرده ی من از‌چه نوعی بوده؟؟؟

  • با سلام

   خب از شما ارتجاعی بوده که خون ریزی نداره این که مشکلی نیست!!! شاید حلقوی و ارتجاعی ! شما معاینه شدین راهنمایی هم شدین ! توقع ندارین که غیب گویی کنیم

 29. من با نامزدم حدود دوسالع رابطه دارم قبلا یکم خون دیده بودم ولی چندوقت پیش براثررابطه خیلی خون ازم رفت زمان پریودم هم نبود این خون از چی میتونه باشع

  • با سلام

   اگه بعد از دو سال رابطه دوباره خونریزی داشتید باید به پزشک مراجعه کنید

  • سلام چقدر طول میکشه ک سوالاتمون ثبت بشن؟؟؟

 30. یه نفر سکس زوری داشت باهام اما خون نیامد آیا بکارتمو دارم

  • با سلام

   بله بکارت شما اسیب دیده! معاینه بشید برای مطمئن شدن

 31. من یه چند بار یه انگشتمو واردمقعد کردم و ب پایین فشار دادم ولی نه دردی حس کردم و نه خونی اومد ایا پاره شده؟؟؟/اگه نوعش حلقوی یا ارتجاعی باشه چی؟

 32. باسلام.من چندباری ازسرنادانی دردستشویی یکی از انگشتامو به داخل مقعد کردم و به پایین فشار کمی دادم ولی نه دردی داشتم و نه خونی اومد ایا پردم پاره شده؟؟؟؟اگه پردم نوعش حلقویی یاارتجاعی باشه چی بازم پاره شده؟؟

 33. باسلام
  اگر الت تناسلی مرد یک لحظه سر بخوره و بره تو و سریع در بیاره ایا پاره میشه (خونریزی داشتم) الان بعد از یک ساعت حس میکنم میسوزه و ذق ذق میکنه و داخل واژن درد دارم ایا پارگی رخ داده یا دیواره واژن اسیب دیده ضمن این که لگنمم یکم درد داره

 34. سلام ایا با فشار خیلی خیلی زیاد آب حتی در قسمت های پایینی واژن امکان پارگی وجود داره؟

 35. سلام من یبار از رو بچگی دوبند انگشتمو وارد کردم اما نه درد داشت نه خون اومد…ولی باز نگرانم ..میشه بگید پرده چه نوعیه و ایا اسیب دیده یا نه؟..توی معاینه درکتر تشخیص میده پرده با انگشت اسیب دیده یا نزدیکی؟

  • با سلام

   شاید حلقوی یا ارتجاعی!!احتمال اسیب دیدگی هم وجود داره! که باید معاینه بشید! سوال اخر هم جوابش نه

 36. من با نامزدم نزدیکی سطحی داشتم البته اصلا وارد نشد اما خونریزی داشتم یعنی پردم پاره شده؟

  • با سلام

   خب وقتی چیزی وارد نشده !پس مشکلی پیش نیومده ا

 37. سلام من الان ۲۰ سالمه وقتی ۱۶ ساله بودم و هنوز پریود نشدهدبودم حدود یک یا دوبند انگشتم وارد واژن شد و صبح دیدم خونریزی دارم حدود ۲ روز و از ۲ ماه بعدش پریود شدم البته اوایل نامنظم‌بود حدود یک سال بعدم یک جسم خیلی خیلی نازک وارد واژن من شد اما اصلا خونریزی نداشتم‌یعنی ممکنه بکارت من بار اول پاره شده یا خونریزی سیکل ماهانه بوده؟؟

  • با سلام

   هر شی که وارد واژن بشه میتونه باعث پارگی و اسیب دیدگی بکارت بشه که با وارد کردن انگشت بسته به نوع بکارت این اسیب دیدگی متفاوته !! طبق توضیحات شما بکارت شما دچار اسیب دیدگی شده و برای اطمینان خاطر معاینه بشید

 38. سلام من یکبار انگشت وسطمو داخل کرد و تا ته وارد شد اما هیچی حس نکردم فک کردم پردم حلقوی اما یبار دیگه ک اینکارو کردم خون خیلی کمی اومد ینی پردم پاره شد؟اگ شده چکار باید بکنم

 39. هیچی هم داخل نکردم فقط انگشتم وای خداوخیلی خجالت میکشم روم نمیشه بگم

 40. لطفان کمکم کنید خیلی میترسم تورو خدا استرس دارم خیلی

  • سلام ببخشید من ۱۷سالمه حدود ۲سال پیش خود ارضایی کردم قبلش پریود بودم ینی روز پنجم پریودم خودارضایی کردم هیچ چیزی داخلش نکردم بعد همرا با ادرارم خون اومد ب نظرتون پرده بکارتم پارشده؟؟؟ تروخدا کمک کنین دارم دیونه میشم

  • با سلام

   خیر