خانه / زناشویی / پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)
loading...

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

 

 پرده بكارت

پرده بکارت ، غشاء البکارة ، هایمن،hymen، به زبان لاتین برگرفته از نام الهه عروسی در فرهنگ یونان باستان است. در  زبان فارسی بكارت به مفهوم دوشیزه بودن ، دختری و تازگی استفاده می شود.بکارت در اصطلاح پزشکی به انواع پرده ها گفته می شود. از جمله پرده یا غشایی که قلب را احاطه می کند ولی به دلیل کاربرد بیشتر آن در غشای واژن ، این واژه ، معادلی برای پرده بکارت واژن جا افتاده است.

اما در اصطلاح عموم، پرده بكارت به بافت یا غشای نازکی می گویند که از جنس مخاطی است و ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می پوشاند.

 

انواع پرده بکارت

-پرده بکارت حلقوی : در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
-پرده بکارت ارتجاعی یا هلالی : پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ خونریزی ندارد.
-پرده بکارت تیغه ای یا دو تکه : پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد.
-پرده بکارت غربالی یا مشبک : پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است.
پرده بکارت بسته یا مسدود : پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

عکس و تصویر پرده بکارت

در زیر شما می توانید عکس پرده بکارت را ببینید .این نمونه ها رایج ترین نمونه ها ی پرده بکارت هستند و لزوما نباید پرده بکارت شما شبیه این عکسها باشد پس نگران نباشید که چرا پرده بکارت من شبیه هیچکدام از این عکسها نیست .

عکس و تصویر پرده بکارت

 

 آسیب و پارگی پرده بکارت

برخی فعالیت ها می تواند سبب پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شود. برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت در داخل واژن قرار دارد، پرده بکارت که از جنس دیواره بیرونی واژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد.

برخی فعالیت ها می تواند سبب اسیب و پارگی پرده بکارت شود از جمله :
•    ورزش های سنگین از جمله ژیمناستیک اسب سواری وکاراته
•    انجام نزدیکی و مقاربت و دخول الت مردانه که از مهمترین عوامل پارگی پرده بکارت میباشد.
•   خود ارضایی همراه با داخل کردن یک جسم خارجی به درون واژن باشد میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عده ای نیز بطور مادر زادی با مشکل عدم وجود پرده بکارت مواجه هستند.
•    با احتمال کمتری تصادف نیز میتواند سبب پارگی پرده بکارت شود.
•    عملهای لگنی وخیم

 

تشخیص پارگی پرده بکارت

 

حالت لبهای کوچک اطراف واژن:

معمولاً حالت لبهای مینور در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این لبه ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این لبه ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این لبه هابسته است.

 

شکل ورودی واژن:

اگر ورودی واژن شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده بکارت با دخول الت مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد و حلقوی به ۷۷ تبدیل می شود.

البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.

 

دهانه رحم

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.

 

حالت ارتجاعی پرده بکارت

اگر پرده بکارت حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، دچارپارگی می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقوی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد.
از طرفی  دربرخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود و توجّه به پرده بکارت، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج،  نزدیکی داشته است، نیست.

شک به سلامت پرده بکارت خود فقط از طریق معاینه پزشک میتوانید اطمینان حاصل کنید و به هیچ عنوان توسط خود فرد قابل تشخیص نخواهد بود.

 

پاره شدن پرده بكارت با انگشت

آیا داخل کردن انگشت به واژن میتواند باعث پارگی یا آسیب بکارت شود ؟من چند وقت پیش انگشتمو از روی کنجکاوی وارد واژنم کردم حالات خیلی میترسم!

پاسخ
با سلام، وارد شدن هر چیزی به داخل واژن میتواند منجر به آسیب بکارت یا پارگی آن شود، حال می خواهد آلت مردانه باشد یا جسم یا استفاده میوه هایی که حالت آلت مردانه را دارند ویا حتی وارد کردن انگشت اما همانطور که ذکر شد احتمال دارد و باید معاینه شوید
پس در پاسخ اجمالی بله این احتمال هست اما اینکه آیا بکارت شما پاره شده یا آسیب دیده ، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید جهت معاینه

 

پارگی پرده بکارت با انگشت و خود ارضایی

 • آیا پرده بکارت در اثر خود ارضایی خارج واژن از بین می رود؟

سلام،قبلا یه بار به سایتتون مراجعه کرده و سوالمو پرسیدم ولی اینجا هم دوباره تکرار میکنم لطفا راهنماییم کنین،دختری ۲۲ ساله هستم که بسیار به مسائل مذهبی معتقدم ولی حدود ۹ سال پیش از روی ناآگاهی مرتکب عمل زشت خودارضایی شدم سالهای اول حتی نمیدونستم کاری که دارم میکنم خودارضاییه، بعدها هم که فهمیدم دیگه خیلی دیر شده بود و میشه گف که بهش معتاد شده بودم،خیلی سعی کردم ترکش کنم و توبه کنم ولی بازم تکرارش کردم،تا اینکه بالاخره تونستم از ۵-۶ ماه قبل کاملا ترک کنم و توبه امو نشکستم،تو رو خدا ببخشید خیلی خیلی خیلی خجالت میکشم از سوالم، با اینکه توبه کردم ولی عذاب وجدان دارم یعنی بایدم داشته باشم،از طرفیم نگران بکارتمم هستم، معذرت میخوام ولی تا حالا هیچ وقت نشده بود که با هیچ چیزی داخل واژن بشم،به نظرتون سالمم؟؟؟ درضمن اون موقع ها خیلی این کارو انجام میدادم حتی گاهی چند بار در یه روز،لطفا راهنماییم کنین، واقعا معذرت میخوام خیلی ازتون خجالت میکشم،ممنونم اگه کمکم کنین

پاسخ :سلام. عزیزم تا چیزی وارد واژن نشه ،پرده بکارت یا پرده مهبل آسیب نمی بینه . نگران نباش .

پرده بکارت ، تصویر ، انواع و پارگی پرده بکارت (18)

 

گرداوری: زناشویی

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت  کلیک کنید

loading...

420 نظر

 1. من الان شیش ماهه که خود ارضایی رو ترک کردم نمیدونم چم بود که اصلان نمیتونستم ترکش کنم ولی یبار این کارو کردم شب بود شب بعدی پریود شدم تورو خدا کمکم کنید من عاشق شدم میخوام ازدواج کنم چکار کنم نکنه پرده بکارتم اسیب دیده لطفان کمک کنید خیلی میترسم

 2. یه سوال دیگه هم داشتم، من چون پرده بکارتمو ترمیم کردم شدیدا از ازدواج وحشت دارم.ازنظرتون من درکل میتونم ازدواج کنم یا هیچوقت ازدواج نکنم؟ ترس ازاینکه مبادا کسی که باهاش میخوام ازدواج کنم بفهمه من قبلا پرده بکارتمو از دست دادم حتی ازنظرروحی روز به روز تاثیرمنفی رو من میزاره و فکرمیکنم همیشه باید تنهابمونم

 3. سلام.خسته نباشید.من بهارهستم ۲۰سالمه.۱۷ساله ک بودم طی یه اتفاقی پرده بکارتمو از دست دادم.۱۹ساله ک شدم تازه متوجه این موضوع شدم و سریع اونو ترمیم کردم.الان خودارضایی میتونه اسیبی به این پرده جدید بزنه؟؟ممنون میشم اگه جواب بدین

 4. سلام
  من دوره ی راهنمایی که بودم چن با عمل خود ارضایی داشتم بدون اینکه چیزی داخل خودم ببرم با آب حموم یه بار یادمه که بعد تموم شدن ماهیانم اینکارو تکرار کردم بعدش ازم خون اومد نمیدونم اون خون به خاطر ماهیانم بوده یا پرده ام که افتاده تو رو خدا راهنماییم کنید …. ممنون

 5. سلام
  من دوره ی راهنمایی که بودم چن با عمل خود ارضایی داشتم بدون اینکه چیزی داخل خودم ببرم با آب حموم یه بار یادمه که بعد تموم شدن ماهیانم اینکارو تکرار کردم بعدش ازم خون اومد نمیدونم اون خون به خاطر ماهیانم بوده یا پرده ام که افتاده تو رو خدا راهنماییم کنید …. ممنون

 6. سلام من عقد هسم تو روز پنجم پریودیم ی درد شدید تو واژنم احساس کردم رفتم دکتر دارو داد مصرف کردم بعد از یک هفته رفتم پیش دکتر زنان وقتی معاینه کرد گفت پردت باز شده نزدیکی داشتم ولی بدون دخول فقط در حد مالش کلسترون دلیل باز شدن پردم چیه؟

 7. سلام من تازه نامزد کردم و تو این دوماهه دوبار همسرم انگشتشو داخل واژنم کرده اما هیچ اتفاقی نیافتاده بخاطر همین خیلی میترسم. تقریبا ۷ سال پیش تو روز چهارم پریودم سوار اسب شدم موقع سوار کاری باز خون پریودیم زیاد شده بود تو حالت معمولی روز چهارم خونریزیم کمه. الان تمام ترسم اینه که اونموقع پرده ام آسیب دیده باشه لطفا راهنماییم کنین اگر امکانش هست ممنونم

  • با سلام

   شاید پرده تون ارتجاعی هست ! مشکلی نیست که خودتون رو نگران کنید

 8. سلام من 30سالمه توسن 29سالگی انگشت کردم داخل بدنم یه قطره خون امده میخوام بدونم پردم سالمه الانم میوما دارم تورحمم

  • متاسفانه نه ندارید
   ولی معاینه بشید بهتره

 9. سلام من 30سالمه توسن 29سالگی انگشت کردم داخل بدنم یه قطره خون امده میخوام بدونم پردم سالمه الانم میوما دارم تورحمم

 10. ادرس کانالتون لدفن???

 11. سلام من خودارضایی با اب داشتم ولی چیزی وارد بدنم نشده خیلی زیاد نگرانم خونریزی هم نداشته تاحالا به نظرتون پردم سالمه

 12. سلام خسته نباشید من ۲۴ سالمه و عقد هستم
  تو دوران عقد رابطه داشتم و پردمم ارجاعی بوده
  حالا اگه رابطه ام نداشتم بازم شب عروسی خون نمیومد
  چجوری میتونم دستمال خونی کنم و نشون بدم که زیاد تابلو نشم
  مرسی

 13. باسلام دختری 16ساله هستم با انگشت خودارضایی کردم حدود2ساله که اینکارو میکنم ولی هیچ وقت نه احساس دردداشتم نه خونریزی خواهش میکنم کمکم کنید

  • نترس حتما جا باز کرده یعنی با مرور زمان بزرگتر شده

 14. سلام من 12 سالمه از 8_9 سالگیم خودارضایی داشتم ولی تا حالا چیزی وارد وازنم نکردم فقط با دست میمالونمش میشه بگید پرده دارم یانه؟

  • شما هر وقت یاد گرفتی بنویسی واژن اون موقع بیا سوال بپرس
   نه پاره نشده برو به زندگیت برس

 15. آیا چقدر الت مرد داخل بره پرده پاره میشه

  • تا اخرش خخخ

  • های‌من یا ب اصطلاح پرده ی بکارت ابتدای واژن قرار داره و با ورود ۲ الی ۳ سانت از آلت مرد پارگی اتفاق میوفته اما میزان خونریزی به نوع پرده بستگی داره.

 16. سلام ایدی تلگرامتون رو میشه بدید

 17. سلام من 14 سالمه ،حدود 9 سال پیش من خود ارضایی شروع کردم و تا الانم ادامه داره ..اصلا انگشت توی واژنم نکردم به هیچ وجه.فقط با دست اونم از روی شلوار میمالمش تا ارضا شم یا خودمو میمالم ب زمین روی فرش با شلوار .میخواستم ببینم آیا پردم سالمه یا نه ؟؟؟؟اتفاقی براش نیفتاده ؟؟اصلا تا حالا خونریزیم نداشتم .لطفا جواب بدید خیلی مهمه خیلی

  • پرده شما سالمه

  • شب سیاه

   اگرچه دچار بلوغ زودرس اونم خیلی زود شدید، ولی پردتون سالمه در صورتی که چیزی رو وارد وارژن نکرده باشید

  • نه سالمه ورزش کن خودارضایی هم نکن

 18. سلام من وقتی مالامو باز میکنم هوار وارد رهمم میشه و وقتی میبندم خارج میشه، من یه بار دوستم با پا محکم زد تو دلم یه درد داشتم ولی خون ریزی نداشتم به نظرتون پردم پاره شده

 19. سلام وقتتون بخیر
  من چند وقت پیش عقد کردم و با نامزدم نزدیکی داشتم با اینکه خیلی دردآور بود اما هیچگونه خونریزی نداشتم،از معاینه هم میترسم ،خودم خیلی نگرانم نکنه همسرم نگرانی بابت این قضیه داشته باشه اما ب روی خودش نیاره،از طرفی من تا خالا هیگونه خود ارضایی یا نزدیکی با کسی نداشتم،لطفا راهنماییم کنید ک تو زندگیم ب مشکل بر نخورم،

 20. سلام من دو سه باری که پریود شدم و نوار بهداشتی در دسترس نبود کاغذ دفترمو تا کردم گذاشتم احساس کردم لبه ی کاغذ تا یه جایی رفته داخل یه جا خوندم که پرده در لایه ی بیرونی هست امکانش هست که با کاغذ آسیب دیده باشه؟
  بعد میخاستم بدونم عفونت اداری به پرده آسیب نمیزنه؟

 21. سلام خسته نباشید آیدی تلگرامتونو میشه بدین

  • سلام من دوران راهنمایی انگشت ولوله خودکارواردوازنم کردم يه بارم خونه کمی اومدولی دکترگفت سمت راست آسیب دیده یکم گفت پرده حلقوی وغیرارتجاع است ایرادنداره برم دکتریابه مادرم بگم چون ميخوام عقدکنیم میترسم

  • سلام دردوانگشت راهنمایی لوله خودکارواردوازنم کردم وانگشت خیلی کم خون اومدولی وقتی رفتم دکترگفت پرده حلقوی غیرقابل ارتجاعست سمت راست يه کم آسیب دیده استرس دارم بنظرتون به مادرم بگم یادوباره برم دکتریاپرده بکارتم کاملااسیب دیده؟ميخوام عقدکنیم اگه قبلش بریم معاینه دکترمیگه پرده سمت راستش آسیب دیده؟ ميشه لطفاراهنمایی کنیدسریع جواب بدید استرس دارم؟

 22. سلام من دوبار با دوس پسرم رابطه مقعدی داشتم دفعه دومش لکه ای به رنگ لالباسی (صورتی خیلی کم رنگ)داشتم ایا ممکنه از پرده بکارتم باشه؟و اسیب دیده باشه؟ممنون میییشم جواب بدید

  • بله

  • ببخشید منم این برام پیش اومده میشه دقیق تر و واظح تر بگید یعنی پزده من اسیب دیده؟؟؟

 23. سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالم هست و حدود ۱۰ ماه میشه که خودارضایی مالشی داشتم و الان ندارم چند ماه پیش بکارتم رو دیدم براساس عکس ها حلقوی بود ولی الان قسمت بالاییش نیست نه دخول داشتم نه درد نه خونریزی به نظرتون به بکارتم آسیب زده؟
  ینی میشه تغییر شکل بده؟ وقتی ازدواج کنم خونریزی دارم؟؟؟

 24. سلام من چن سال بخاطر شکم ب اینکه پرده ندارم ازاگدواج نکردم رومم نشده برم دکتر ایا میتونید کمک کنید

 25. باسلام من نامزددارم ماخیلی باهم رابطه های خطرناک داشتیم ومن میترسیدم که بکارتم اسیب دیده باشه به مامامراجعه کردم گف سالمه ولی بعدعقدمون دوباردرقاعدگی رابطه سطحی داشتیم چن وقت پیش که پریود شده بودم روز سومم بود خونریزی نداشتم خودمو تواینه چک کردم ولی وقتی بلندشدم خونریزیم شروع شد به نظرشما من سالمم تروخدا جواب بدین

 26. سلام من۱۹ سالمه دوسال پیش ازروی نااگاهی خودارضایی با انگشت داشتم خونریزی خفیف داشتم البته که روزای اخر قاعدگیم بود و تقریبا تموم شده بودو پاک بودم ممکنه اون خون بخاطر این بوده ک پریود بودم من واقعا میتریم نمیدونم چیکار کنم این موضوعو نمیتونم باکسی درمیون بزارم و تنهایی برم دکتر. اگ پردم پاره شده باشه باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

 27. سلام خسته نباشیدمنظورازشکل ٧و٧٧چیست؟ من دخترهستم وچندسالی خودارضایی درحمام وباآب داشتم هیچ وقت دست یاشئ داخل واژیان نکردم فقط بافشارآب. مدتی هست که متوجه تغییرحالت اندامم شدم طوری که قسمت کلیتوریس ازهم بازشده ومن میترسم بکارت نداشته باشم خیلی میترسم وعذاب میکشم لطفازودجواب بدین ممنون.

  • سلام من خودارضایی با فشار آب داشتم ایا ممکن هس پرده بکارت نداشته باشم ؟؟؟تو رو قران پاسخ بدین خیلی مهمه

  • سلام من خودارضایی با فشار آب داشتم ایا ممکن هس پرده بکارت نداشته باشم ؟؟؟تو رو قران پاسخ بدین خیلی مهمه

 28. سلام من دوسال پیش رابطه داشتم تااخر واردنشدونزاشتم چنددفه بیشتر جلووعقب کنه و خونی نیومد رفتم دکتر گفت زیرپردت ازبین رفته و نمبتونی ترمیم کنی چکارکنم

  • سلام بعضی خونی دیده نمیشه بهتره به پزشک مراجعه کنید

 29. سلام خیلی وقته ذهنم به این سوال مشغولی رابطه از پشت باعث پرده بکارتی میشه لطفا جواب مو بدید

 30. سلام…..من وقتی 8 -9 سالم بود، سوار دوچرخه عموم شدم.چون برام بزرگ بود، یهویی افتادم رو اون میلش که حد فاصل بین صندلی و فرمون هست. تا یک هفته هم خونریزی داشتم…میخواستم بدونم پرده بکارتم از بین رفته یا نه؟
  خواهش میکنم جواب بدین…ممنون

 31. سلام من یک سال پیش خود ارضایی داشتم چیزی رو یادم نمیاد ک در واژنم فرو کرده باشم الانم اصن خود ارضاییی ندارم و ترکش کردم پیش ماما مراجعه کردم برایه تشخیص ایشون گفتن سالمه یک سری دندونه ها هست اما سالمه ..نوعشو نگفتن من 19 سالمه و همراه مادرم ب پیششون رفتیم من وقتی خودم با اینه نگاه میکنم شبیه هیچ کدوم از عکسایه بالا نیست خیلی میترسم ب نظر شما اون خانم درست معاینه کردن ب خدا من اصن فقط اسمشو شنیده بودم اگه میدونستم کجاست از این غلطا نمیکردم تو رو خدا کمکم کنید دارم از نگرانی میمیرم

 32. سلام من در دوران قاعده ای با نامزدم رابطه جنسی داشتم ک ناگهان احساس کردم به داخل رفت وسر التش خونی بود میخواستم بدونم ممکن پاره شده باشه چون تو اینه هم ک نگاه میکنم شکل هیچ کدوم از بکارتهای و تو عکس هست ندارم

 33. بعد از 9 سال خود ارضایی مشکلی واسه حاملگی پیش نمیاد؟

 34. سلام من 16 سالمه 3 روز پیش از روی اسب افتادم و ضربه ی شدیدی به کمرم وارد شد میخواستم بدونم بکارتم سره جاشه یا ن؟؟

 35. سلام ببخشید من هنگام دوچرخه سواری با ضرب روی تنه ی دوچرخه افتادم و خیلی درد داشتم اما خونریزی نداشتم ممکنه پرده ی بکارتم پاره شده باشه؟

 36. سلام ببخشید اینو میگم ولی من ده سال پیش که 6 سالم بود و خیلی بچه بودم انگشتمو کردم داخل واژنم و الان نمیدونم پردا دارم یا نه اون موقع هیچ چیزی نمیدونستم لطفا بگید پرده دارم یا ن

 37. سلام من تفریبا۸ماهه که خپدارضاییم شروع شده من الان۱۷سالمه اول ها با مالش بود روزی سه بارم می رسید ولی الانا یک ماه یکبار یا دوماه یکبار انجام می دم ولی این دفعه با دسته برسمم می مالونمم به کصم البته خیسشش می کنم اول داخلمم نمی برم الولا اون دولپه گوشیتیمم چسبیده بود ولی الان باز شده و حس می کنم بزرگ تر شده می خواستم بدونم باکره ام یا نه لطفا کمکم کنید

 38. سلام ببخشیداین سوالومیکنم حدود دوسه سال هست ذهنمومشغول کرده من تقریبا ۸-۹سال خودارضایی کردم و دربچگی فکرکنم دویاچندبارانگشتموداخل واژنم کردم من ازپرده بکارتم مطمعن نیستمو همش عذاب وجدان دارم والان درحال ترکم اگ میشه لطفاکمکم کنید توروخداببخشیداین سوالومیکنم واین حرفومیگم میشه بگیدپرده بکارت دارم یانه؟و این ک بعد۹سال خودارضایی باردارمیشم یانه ؟دوست دارم بفهمم بدون این ک ب پزشک مراجعه کنم چون من سنم کمه وتنهایی نمیتونم برم ب پزشک مراجعه کنم و نمیتونم ب پدرمادرم بگم ک منوپیش پزش ببرن توروخداازنگرانی درم بیارید کمکم کنید خواهش میکنم

  • با سلام

   خود ارضایی کردن اگه با انگشت بوده احتمال پارگی پرده بسیار کم هستش

  • اگه رفته داخل ک هیچی….پرده نداری ???

  • سلام توروخدا میشه جواب بدین

   واردکردن انگشت باعث پارگی میشه؟

   اصلا گواهی سلامت اجباریه؟؟

 39. سلام من دختری هستم ۱۸ساله که چهارسال پیش از روی نادانی و بچگی دوبار دخول داشتم ولی نه خونریزی داشتم نه دردی رو احساس کردم ایا پرده من پاره شده؟لطفا زود جواب بدید خیلی وقته فکرم مشغوله و چهارساله که توبه کردم و عذاب وجدان دارم

  • با سلام

   معاینه بشید !

  • من اسمم زهراس پانزده ساله از کلاس چهارم تا الان خود ارضایی دارم کمکم کن ایا پردمو زدم دستمو هم اصلا تو نبردم فقط از بیرون کمک کن الان عقدم میخام بفههمم دارم یانه

  • با سلام

   بله دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

loading...