خانه / زناشویی / بکارت ، توضیحات کامل درباره پرده بکارت
loading...

بکارت ، توضیحات کامل درباره پرده بکارت

بکارت ، توضیحات کامل درباره پرده بکارت

 

محل قرار گیری و ترمیم پرده بکارت

پرده بکارت يک چين غشايي نامنظم است که از اپيتليوم شاخی تشکيل شده است درست در مدخل ورودی واژن قرار دارد و در واقع پرده بکارت به منزله درب ورودی واژن است. پرده بکارت در عمق واژن قرار نمی‌گیرد و با استفاده از یک آینه که در دهانه واژن قرار داده شود، با باز نگه داشتن پاها و سایر قسمت‌های اندام ‌جنسی قابل مشاهده است.

 

معاينه پرده بکارت

خانمها به دليل خصوصيات رواني مايل نيستند براي معاينه ي پرده بکارت خود به پزشک مراجعه کنند و اين در بسياري از موارد موجب افسردگي و ناراحتي هاي روحي در آنها مي گردد.پرده ي بکارت به شکلي است که خود شخص به تنهايي قادر به معاينه نيست و در مواردي که ناشيانه اين عمل انجام گيرد موجب صدمه زدن به پرده خواهد شد.توصيه مي شود که براي معاينه ي پرده بکارت خود به ماما و پزشک زنان مراجعه نماييد .18 سالگي سني است که دختر جوان اولين چک آپ خودش را بايد پيش يک پزشک يا ماما انجام بدهد.

 

پریدن و پارگی پرده بکارت

خیر معمولاً انجام حرکات بدنی شدید ، پریدن ، اسب سواری و … منجر به پارگی پرده بکارت نمیگردد و تنها وارد کردن شئ خارجی در بدن است که امکان پارگی را بوجود میاورد .

 

رویت پرده بکارت

بله ، امکان رویت پرده بکارت توسط خود شخص میسر است لیکن بنا بر شرایط فیزیکی و چاقی قرار گیری و یا امکان رویت پرده بکارت در افراد ، مختلف گزارش گردیده است.

 

آیا پرده بکارت دارای کارکرد خاصی در بدن میباشد ؟

خیر، تاکنون رابطه ای مسقیمی بین وجود پرده بکارت و هدف تطبیقی آن در روند تکاملی انسان پیدا نگردیده است .لیکن برخی نظریه ها اشاره به این دارند که وجود پرده بکارت در دوران کودکی و نوجوانی نقش محافظی در مقابل عفونت های دستگاه تناسلی زن میداشته در حالیکه پاره ای دیگر وجود آنرا چون آپاندیس و یا انگشت کوچک پا در بدن دانسته که کارکرد ویژه ای برای آن متصور نگردیده است.

 

درد پارگی پرده بکارت

 • روش اول با درد کمتر

برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.
این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.
در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد. یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.

البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست به مالش سینه های خود و با دست دیگر به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند. از ژل سیمپلکس هم برای لیز کردن واژن و راحتی دخول میتوانید استفاده کنید .

 • روش دوم با بی حسی و بدون درد

در این روش زن لذتی از طریق دخول احساس نخواهد کرد!
در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد. همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.

 

به چه کسی باکره می گویند؟
از دیدگاه های مختلف مفهوم باکرگی متفاوت است. از نظر پزشکی به دختری باکره می گویند که پرده بکارتش سالم باشد. بنابراین حتی اگر پرده بكارت او به یک علت طبیعی و بدون دخول آلت ، مانند وارد شدن یک شی در واژن به صورت تصادفی ، پاره شود ، آن شخص دیگر باکره نخواهد بود.
از نظر فقهی به دختری باکره می گویند که پرده بکارت او سالم باشد. با این توضیح که وقتی اولین نزدیکی و دخول صورت گرفت دیگر دختر باکره محسوب نمی شود ، ولو پرده بکارت وی از نظر علمی سالم بماند و هیچ آسیبی نبیند.از نظر قضایی و قانونی دختری باکره است که سابقه ازدواج ثبت شده نداشته باشد.
بنا بر این به محض این که اولین ازدواج وی ثبت شود ، وی دیگر دوشیزه نخواهد بود ، حتی اگر از نظر علمی و فقهی پرده بكارت وی سالم باشد. همچنین حتی اگر پرده بکارت دختری سالم نباشد و در عین حال سابقه ازدواج برای وی ثبت نشده باشد ، از نظر قانونی باکره خواهد بود.

 

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟
گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتیکه زن در هنگام سکس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین سکس تشخیص بدهند زن قبلا سکس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سکس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

 

ترمیم پرده بکارت

هايمنورافي (Hymenorraphy) هايمنوپلاستي ( Hymenoplasty) يا بازسازي پرده بکارت با عمل جراحي، جرياني است که طي آن بقاياي اين پرده که بر اثر آميزش و يا هر دليل ديگري از بين رفته، با قرار دادن کپسولي ژلاتيني که حاوي ماده اي شبيه خون است، به هم دوخته مي شود. اما بدليل فقدان رگهاي خوني در اين ناحيه اين اتصال موقت بوده و براي نتيجه مطلوب بهتر است تا يک هفته قبل از شب زفاف انجام گيرد.گاهي اوقات نيز که اثري از اين بقايا برجاي نمانده، بخشهايي از دهاته واژن به هم دوخته مي شود تا نقش پرده را بازي کند. اين عمل در ايران و برخي ديگر از کشورهاي عربي غير قانوني است و تنها در صورتي انجام مي گردد که پزشکي قانوني حکم آن را، مثلاً بنا برا اينکه ايزال پرده طي حادثه رانندگي باشد، تاييد کند.

 

خون پرده بکارت چگونه است؟

معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند. نکته مهم این است که لبه های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی خورند و اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن مشخص خواهد شد.

 

انواع و تصویر پرده بکارت

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

 

پرده بکارت حلقوی و ارتجاعی

 

حلقوی:

پرده بکارت حلقوی

در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

ارتجاعی:

پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای:

پرده بکارت دو سوراخی یا تیغه ای

پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ):

پرده بکارت غربالی (سوراخ سوراخ)

این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود:

پرده بکارت مسدود

این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.
بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

 

سوالات پرده بکارت

چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاویر اینترنتی می بینم ، متفاوت است؟ آیا برای من مشکلی پیش آمده است؟

اولا توصیه می کنم برای ارضای حس کنجکاوی خود در مسائل جنسی به مشاهده تصاویری که دیدنشان گناه است ، متوسل نشوید. هم ارزش ندارد ، هم این که سوالاتی را برای شما به وجود می آورد که نتیجه آن جز نگرانی و افسردگی چیز دیگری نخواهد بود .

ثانیا شکل ، رنگ و حالت اندام جنسی در افراد مختلف متفاوت است. بنا بر این اندام جنسی خود را با دیگران مقایسه نکنید. کلیات آن در همه مشترک است اما در مسائل جزئی تفاوت های بسیاری وجود دارد.

چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که پرده بکارتم خود به خود پاره شده باشد؟

همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج می شود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

آیا هنگام نزدیکی یا وارد کردن شی خارجی به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بین می رود؟

خیر . ممکن است پرده بکارت از چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم شود. یا ممکن است موجب پارگی بخش کوچکی از جداره آن و در نتیجه پارگی تعداد اندکی مویرگ و خونریزی مختصری شود . بقایای پرده بکارت تنها هنگام زایمان است که به طور کامل از بین می‏رود.

ایا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟

بله. در چنین مواردی به پزشک مراجعه می کنند تا به وسیله عمل جراحی پرده برداشته شود.

آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت پاره شود؟

نمی توان در پاسخ به این سوال نظر قطعی داد. این بستگی به محل واقع شدن پرده بکارت و نیز نوع پرده بکارت و بزرگی و کوچکی انگشت دارد. ولی این گونه نیست که پرده به مرور به وسیله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئی صدمه می بیند. برای تشخیص این پارگی پرده بکارت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

آیا متخصص هنگام معاینه پرده بکارت من می تواند بفهمد که قبلا خودارضایی داشته ام یا نه؟

خیر. اگر خودتان چیزی نگویید ، نه متخصص ، نه همسرتان و نه هیچ کس دیگر ، متوجه نمی شود. ضرورتی هم ندارد که چیزی بگویید. بعضی از پزشکان ممکن است سوالاتی در این مورد از شما بپرسند اما این سوال دلیل بر این نمی شود که چیزی فهمیده باشند.

من از پاره شدن پرده بکارتم نگرانم ولی می ترسم برای معاینه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.

شما هرگز نباید از مراجعه به متخصص هراسی به دل خود راه دهید. پزشک متخصص نیز انسانی است مانند من و شما که به قوانین انسانی پایبند است. یکی از وظایف اولیه پزشکان رازداری است. در ماده 648 قانون مجازات اسلامی آمده است که افشای اسرار بیماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و یک روز تا یک سال حبس ، یا یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی است. بنا بر این حتی اگر پزشکی چنین کاری را انجام دهد شما از حیث قانونی می توانید علیه وی شکایت کنید. پزشکان دائما با بیماران مختلف سروکار دارند . آن ها بیش از شما به حفظ اسرار پایبندند. اصلا شغل پزشکی به صورتی است که افراد مختلف مشکلات و بیماری خود را در حدی که حتی به نزدیکترین افراد خانواده خود نمی گویند را با آنها در میان می گذارند. بنا بر این ترس به دل خود راه ندهید و حتما برای معاینه مراجعه کنید. البته برای اسودگی خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنید بهتر است.

من در دوره قاعدگی لخته خون مشاهده کردم. آیا این لخته خون نشانه پارگی بکارت من است؟

خیر. وجود لخته خون در قاعدگی طبیعی است و ربطی به پرده بکارت یا پرده مهبل ندارد اما اگر بیش از حد این اتفاق برایتان می افتد ،‌ به پزشک مراجعه کنید تا ادامه یافتن آن منجر به کم خونی نشود و با تجویز داروهای لازم درمان شود.

من تازه ازدواج کرده ام اما می ترسم خونریزی و درد شدیدی هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟

بیهوده مضطرب نباشید. خونریزی پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتی در برخی به سختی تشخیص داده می شود. اما برای این که درد نداشته باشید ، همسرتان باید با روش درستی عمل نماید. اگر آمادگی روحی لازم برای نزدیکی نباشد و تحریک لازم صورت نگرفته باشد این درد خواهد بود. توصیه می کنم در اولین شب عروسی نزدیکی صورت نگیرد. صبر کنید و با آرامش کامل و آمادگی لازم اقدام کنید. نگران حرف دیگران هم نباشید . قبل از نزدیکی لازم است برای دخول بدن شما انقدر تحریک شده باشد که متمایل به برقراری رابطه شود. پیش از هر چیز باید به آرامش در این رابطه تمرکز کنید و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنید. این مشکل کاملا جنبه روحی دارد. توصیه می کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ایشان اگر درست عمل نماید ،‌ نقش موثر و مهمتری را ایفا خواهد کرد.

من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعی که فشار میدهم درد بسیار زیادی را متحمل میشود. ایا میشود از اسپری بی حس کننده استفاده کرد و اگر می شود: اسپری را باید مستقیما بر روی پرده بکارت بپاشیم؟

برای از بین بردن درد ناشی از پاره نمودن پرده بکارت هرگز نباید از اسپری بی حس کننده استفاده کنید. بسیاری از خانم ها به دلیل حساسیت قسمت‏های داخلی مهبل ، نسبت به داروهای بی حس کننده دچار سوزش شدید می شوند.

شما برای برداشتن پرده بکارت همسرتان ابتدا باید آمادگی لازم را برای وی ایجاد کنید. به طوری که ایشان تصور کند صرفا می خواهید به ایشان لذت بدهید و در صدد پاره کردن پرده نیستید. اما در زمانی مناسب به طور ناگهانی اقدام به فشار مناسب جهت پاره کردن پرده کنید. اگر فشار شما ارام (کند و به مرور) باشد طبیعی است که درد آن و نیز نگرانی همسرتان اجازه نمی دهد که ادامه دهید. اما در پرده های معمولی اگر به صورت ناگهانی اقدام شود مشکل حل می شود. برای شما یک مثال می زنم : اگر دندان پزشک ، دندان سست را بدون شدت و فشار لازم و خیلی کند و آرام بکشد ، طبعا شخص خیلی آزار خواهد دید. اما اگر غافلگیرانه و به یکباره اقدام کند ، موفق خواهد بود و درد کمتری هم متوجه شخص می شود.

توجه: در برخی از افراد پرده به صورتی است که باید با جراحی برداشته شود. روشی را که گفتم آزمایش کنید . اگر درست عمل کردید و جواب نداد جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان اقدام کنید.

بکارت ، توضیحات کامل درباره پرده بکارت

 

برای دانلود کتاب پرده بکارت  کلیک کنید

53 نظر

 1. سلام ایا مالیدن واژن زن و باعث اب اوردن ان باعث پاره شدن پرده بکارت میشود

 2. سلام من در هنگام کودکی یک شیع خارجی را وارد کردم و مقدار کمی خون دیدم ایا من باکره ام یا خیر لطفا جواب بدین برام خیلی مهمه

 3. سلام من هیچوقت نه خود ارضایی داشتم و نه رابطه ولی چند روز پیش از روی کنجکاوی واژن خودم رو تو آینه نگاه کردم و دیدم سوراخ هست تو چند تا سایت خوندم که نوشته بود اون سوراخ برای خارج شدن خون زمان قائدگیه اما این از سوراخایی که داخل عکسا میبینم بزرگتره و اصلا شبیه سوراخ نیست یعنی ممکنه من هیچوقت بکارت نداشتم ؟!لطفا کمکم کنید.

 4. سلام دکتر.من چند ماه پیش رفتم دکتر و بهم گفتش که پردم سالمه و نوعش معمولیه…بعدش رابطه از پشت داشتم و تا جایی ک میدونم وارد واژنم نشد.ولی چند وقتیه حتی قبل رابطم و حتی زمانی ک رفتم واسه معاینه موقع شست و شو دهانه واژنم درد میگیره و کلا دست میزنم درد همیشگی رو داره و احساس باز بودن میکنم..اما دکتر ب من گفت سالمه.میشه بگید علت این درد خفیف و این احساسات چیه.اها راستی موقع لکه بینی پریودم سوزش شدید توی واژنم دارم که حتی نمیتونم بشینم

 5. سلام من با نامزدم رابطه داشتم ب طور ناخواگاه التش ب واژنم برخورد اما هیچ دردی بعدش نداشتم قبل از رابطه رفتم دکتر گفت بکارت من از نوع حلقویه خیلی نازکه ممکنه اسیب دیده باشه؟

  • سلام اگر آلت وارد نشده و درد و خون ریزی هم نداشته بکارت شما سالمه اما اگر وارد شده امکان آسیب دیدگی وجود داره

 6. سلاام من خيلى وقت پيش نزديك ٤ ماه پيش سوزش داشتم تو دهانه واژنم كه الان نوع واژنم تغيير كرده ولى خيلى نگرانم كه پرده بكارتم پاره شده آيا سوزش پاره ميكنه در ضمن من دكتر هم رفتم بهم گفته بود كه عفونت قارچى داشتم و قرص بهم داد خوردم ولى زياد خوب نكرد ولى نگرانم ميشه جوابمو بدين ؟؟؟

 7. سلام من یه سوال مهم دارم ترو خدا جوابمو بدید من مدت 1سال خودارضایی داشتم اما هیچی رو داخلش نکردم اما شکل واژنم تغیر کرده خیلی زشت شده لبه های کوچیک آمده پابین من تو آینه بکارتم رو دیدم همه واژنم رو یه چیزی مثل گوشت سفید گرفته اما پایین واژنم سوراخه دیگه همه جاش سالمه هیچ سوراخ نداره اما دهن واژنم باز شده چیکار کنن اون سوراخ که تو پایینه یعنی پر دم پاره شده ازتون خواهش میکنم جوابمو بدید دیگه امید به زنده موندنم نمونده

 8. سلام یه سوال مهم دارم

 9. سلام من رفتم موج های ابی بافشارزیاد ابی کمی سوزش احساس کردم یک روز بعد کمی خون دیدم ایا پرده ام مشکلی پیش اومده پرده ام حلقوی خیلی نگرانم؟؟

 10. سلام.وقت بخیر،من با نامزدم نزدیکی نداشتم ولی چند وقت پیش در حال معاشقه کردن آلت نامزدم به دهانه واژنم برخورد کرد و سوزش زیادی داشت و همینطور خون زیادی هم اومد.بعدش دیدم که زخم شده آیا ممکنه پرده بکارتم آسیب دیده باشه؟؟درصورتی که در تصویر ها دیدم واژن من اصلا شبیه اون تصویر هایی نیست که دیدم هنوزم مثل اول ولی پایین واژم میسوزه،ممکنه فقط زخم شده باشه؟؟آخه نه من حس کردم چیزی وارد واژنم شده نه خودش حس کرده.وقتی که من سوزش احساس کردم چند ثانیه بعدش شروع به خونریزی کرد و تا فرداش هم یکم خون میومد،امکان اسیب دیدن پرده وجود دارد؟؟

 11. سلام خسته نباشين من نوع پردم بر اساس چك اپ م خودم با ايينه انجام دادم حس ميكنم دو تكه اي هستش ميخوام بدونم موقع نزديكي پرده من به راحتي زده ميشه يا نه ؟از طرفي به خاطره اون تكه اي ك وسط وجود داره باعث نميشه دردم بيشتر بشه؟واقعا خيلي ميترسم لطفا جوابمو بدين ??

 12. سلام خسته نباشین
  من خیلی نگران پرده م هستم ولی هرچقدر به واژنم نگاه کردم چیزی که مثل عکسها باشه ندیدم
  یکبار انگشنمو داخل واژنم کردم و حدود 1.5 یا 2 سانت داخل واژنم چیزی احساس کردم که مثل حلقه مانند بود که دور انگشتمو گرفت امکان داره که پرده م باشه یا اینکه اصلا به طور طبیعی نداشته باشم

 13. سلاام پس اون خونى كه ديده شد رنگ قرمزى داشت علتش چي بود؟؟

 14. سلام

 15. سلاام اگه ميشه جواب سوالمو بدين من دارم ميميرم از استرس و نگرانى

 16. سلاام اگه كسى قرص عفونت اشتباهى بخوره در حالى كه عفونت نداشته باشه واژنش اين قرص باعث پارگى پرده بكارت ميشه جواب لطفاً بدين

 17. سلاام من تو روزاى آخر قاعدگى بودم كه خون نمى اومد ولى رنگ قهوه اى كم ميومد بعد خارش داشتم پاهامو باز كردم و با دستمال فقط روش كشيدم بعد رو نوار ديدم خون كم رنگى اومده كه خيلى هم استرس منو برداشت بعد دستمال هم كه كشيدم خون ديده شد الان خيلى ميترسم كه پرده پاره شده يعنى شده جواب بدين تو رو خدا ..؟؟؟

 18. سلاام سوراخى كه ازش خون قاعدگى مياد بيرون از من بزرگه يعنى چه اتفاقى واسه پرده من افتاده خواهشاً جواب بدين خيلى نگرانم..

 19. سلام. برای خودم و دختران سرزمینم ماسفم که از ن کم دچار تشویش و استرس برای موضوعی بی اهمیت منیشن که فقط باعث شده نرها هار تر و پرروتر بشن. ما یک عمر تا ازدواجمان عذاب روحی بکشیم که آقایات میخواهند یک شب لذت ببرن!!! متاسفم.آقایی که به باکرگی همسرش شک داره بجای چشم دوختن به دو سه قطره خون سعی در شناخت همسرش داخشته باشه

 20. سلاام من قبل از عادت ماهانم احساس تير كشيدن كوتاه مدت كردم تو واژن خودم و الان خيلى مضطرب و نگرانم آيا اين تير كشيدن آسيبى به پرده بكارت من ميكنه خيلى شك و ترديد دارم تو رو خدا جواب بدين؟؟؟

 21. سلام من هر بار بعد از عادت ماهانه جاشو با دستمال پاك ميكنم آيا اين كار صدمه ميزنه به پرده يا نه جواااب

 22. من خيلى مضطرب هستم و شك دارم ولى كارى نكردم تازگى تير ميكشه علت چيست؟؟؟ نگرانم

 23. سلام من فقط شك دارم و هيچ كارى نكردم و تازه گى تير ميكشه شبا و منو نگران كرده علت چيست؟؟

 24. سلام بیشترین زمان خوریزی پرده چند ساعت است ؟!
  خواهش می کنم جوابم را بدهید

 25. با سلام من تازه عقد کردم و یه بار انگشت بزرگه رو تا یک بند داخل آلت نامزدم کردم ولی به چیزی برخورد نکرد! پرده امکانش هست که عقب تر باشه؟
  و اینکه چگونه بتونم بدونم بکارتش سالمه؟

  • سلام به پزشک مراجعه کنید تا متوجه سالم بودن همسرتون بشید

 26. با سلام.من چند روز پیش موقع شستن خود در دستشویی،آب گرم با فشار زیاد به بدنم برخورد کرد.بعد از اون موقع خشک کردن خود با دستمال خون قرمز رنگ و گرمی ازم خارج شد.ظهر همان روز هم عادت ماهانه شدم.آیا اون خون قرمز رنگ مربوط به عدات ماهانه بوده یا پارگی پرده؟
  خیلی استرس دارم و نگرانم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

 27. من با نامزدم چند بار یکجاشدیم و آله تناسلی آن کاملن درمبحل ام داخل شد ولی درد وخون ریزی نداشت آیا باکره ام ازبین رفته یا خیر

  • سلام شما باکره نیستید اما با توجه به نوع بکارت احتمال اینکه بکارت شما دچار پارگی نشده باشه وجود داره

 28. پروسه شکایت از یه نفر بخاطر زدن پرده بکارت چطوریه؟ ایا اگر با رضایت دختر باشه باز هم میشه شکایت کرد و درخواست دیه کرد؟ و اینکه ممکنه بدون اطلاع خانواده ها شکایت کرد؟

  • سلام اطلاعی نداریم باید با یه وکیل مشورت کنید

  • سلام اره میشه شکایت کرده پارگی پرده دیه کامل داره وکیل هستم خواستید تماس بگیرید

 29. من در ۷سالگی… داشتم ممکن هس پردم پاره شده باشه خیلی میترسم

 30. کسی جواب ما رو نمیده چرا؟

 31. منم خیلی ترس دارم شب عروسی

 32. سلام من پرده بکارتم بسته بوده وخون پشت رحم جمع شده بوده طی عمل باز شده باید چیکار کنم مجرد هستم برای ازدواج

 33. آسیب ندیده باشه؟

  • منظورم اینه چقداحتمال داره که آگه ازدواج کنه باز خونریزی داشته باشه؟

 34. سلام بایه دخترعقدکردم وباهم رابطه داشتیم که منجر به خونریزی شد فقط کلاهک آلتم داخل شدسریع قطع کردیم امکانش هست که کامل بکارت ازدست ندیده باشه.

 35. باسلام من یک بار انگشت دستم رو وارد دخولم کردم امکانش هست پردم پاره شده باشته

 36. سلام من هم خود ارضایی با اب داشتم هم با مالش دست خیلی میترسم ک پرده بکارتم از بین برود ایا ممکن است ک پرده ام پاره شود؟

 37. شک دارم و نمیدانم پرده در کجای بدنم هست لطفا با تصاویر از نمای بیرونی کامل نشان دهید

 38. من تا به حال هیچ دخول نداشته و ارضا نشده ام اما شک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.