خانه / سلامت / قرص چاق کننده صورت

قرص چاق کننده صورت

قرص چاق کننده صورت گرداوری شد

قرص چاق کننده صورت

 

فت فیس (Fat Face) نام کپسول‌هایی است که این روزها زیاد درباره آن تبلیغ می‌شود. این کپسول‌ها در بسته‌بندی 30 عددی می‌باشد که روزانه 2 عدد از آن را (یکی بعد از صبحانه و دیگری قبل از شام با آب زیاد) می‌توان استفاده کرد. در تبلیغات این دارو گفته شده است فت فیس با دارا بودن ویتامین‌های گروه بی، ویتامین ای و امگا 3 از پیری زودرس صورت جلوگیری كرده همچنین باعث بازسازی بافت‌های قدیمی می‌شود. اگرچه ادعا می‌شود ترکیبات این دارو کاملا گیاهی است اما ترکیباتی که باعث چاقی فرد مصرف کننده می‌شود بر روی برچسب هیچ کدام از این محصولات نوشته نمی‌شوند و تنها در آزمایشگاه‌های مجهز قابل جداسازی و شناسایی هستند.

 

چاق کننده صورت

اصلی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده این دارو شامل انواع کورتون‌ها مانند دگزامتازون، پردنیزولون و…، استروئیدهای آنابولیک مانند انواع ترکیبات تستوسترون، اکسی متالون و … و در نهایت مقدار کمی داروهای اشتهاآور می‌باشند. در کنار این‌ها ترکیبات دیگری نظیر جوانه گندم یا پودر کاکائو که بتوانند طعم و بوی گیاهی به فرآورده بدهد در تمام این محصولات یافت می‌شود.

عوارض: عوارض کپسول‌های چاقی صورت فت فیس شامل پوکی استخوان، افزایش فشار خون، عقیمی در مردان، آسیب شدید کلیوی، آکنه یا جوش‌های پوستی و ریزش موها می‌باشد.

توجه داشته باشید که افراد دیابتی و کسانی که دارای ناراحتی‌های کبد و کلیه می‌باشند نمی‌توانند از این محصول استفاده نمایند.

باتوجه به عوارض جدی که برای این دارو ذکر شد پیشنهاد می‌شود قبل از مصرف هر نوع دارویی برای چاقی یا لاغری حتما درباره ترکیبات آن اطلاعات کافی داشته و تنها با نظر پزشک اقدام به مصرف آن‌ها نمایید.

 

منبع: ستاره